Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legdurvább, legijeszt...

Melyik a legdurvább, legijesztőbb horror, amit valaha láttál?

Figyelt kérdés

1.Ide,amelyik a legdurvább,amitől tényleg paráztál.

2.Ide a kedvenced és azt is,hogy miért az a kedvenced.

:D(közvélemény kutatás)


2011. júl. 7. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem tudok dönteni 2 film között. Az Ideglelés az egyik, a másik meg a Más világ, mindkettőn paráztam nagyon. Talán inkább az Ideglelést mondanám, mert amióta láttam nem merek sátorban aludni.

2. Kedvencem a Sikoly. Életem első horrorja volt. 7 évesen az ágy alól kikukucskálva néztem, a szüleim nem vették észre, hogy ébren vagyok. Nagyon nagy hatással volt rám, és azóta többi rész is. Alig bírtam kivárni, hogy lássam a 4-t. Tetszenek azok a horrorok, amelyeken egy kicsit el is lehet gondolkodni és nem csak agyatlan mészárlások.

2011. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Átok 2

2. Átok 2, mert rohadt ijesztő :D

2011. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Motel... kb 13 évesen láttam, na azóta nem nézek horrorfilmeket...
2011. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B. Elek válasza:

Én a Mézengúzon nagyon megijedtem.

A méh sokkoló felfedezést tett:AZ emberek lopják a méhek mézét!!4!o.O

2011. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pokolba taszítva mindkettőre, mert nagyon ijesztő, de nem az egész film csak pár jelenet
2012. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azzal kezdeném, hogy én nem épp szoktam parázni, erősidegzetű vagyok, de van egy pár film ami nem pont ijesztő de teljesen kiverte nálam a biztosítékot.

1. A Szerb film; ReGOREgitaged Sacrifilice. Ez utóbbi betiltott film, órás keresés után találnál max linket hozzá.

2. Az átok 1-2, ez volt az első horror, amitől féltem, mivel "Az átoktól még a takaród sem véd meg"

És még utólag hozzátenném, hogy engem bátyám 2éves koromtól szoktatott hozzá a horrorfilmekhez, kedvenc kategóriám, bolondulok minden horrorfilmért:)

2016. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!