Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legijesztőbb horror...

Melyik a legijesztőbb horror film?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami újabb filmre gondolok.Nem a csak a mostaniakra gondolok, de ne legyen azért ilyen 90es évekbeli meg még régebbi.
2011. júl. 18. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok horrort láttam már, de az újak nem valami ilyesztőek, csak néha-néha van benne 1-2 jó, talán a Drag me to hell volt egy kicsit ilyesztőbb, de elég vicces is :D


am. ha igazán jó horrorra vágysz, akkor nézz régebbieket (Ragyogás, A dolog, Alien, Ördögűző) mert azokat nagyon nehéz felülmúlni

2011. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Átok1, 2, 3
2011. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt mondják a kör.Én eddig csak a kör 2-t láttam,de azon szinte eluntam magam tiszta uncsi lett.14L
2011. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint egy horrorfilm akkor igazi, hogyha sötétben, és este nézzük (néha rámjön a félek a sötétben dolog, lehet h csak ezért) és valami furcsának kell lennie benne (tehát nem zombik, és vér)...


Nekem A kör volt tényleg félelmetes először nézve (10 éves lehettem) azóta nem találtam olyat ami tényleg félelmetes... :(

2011. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen horrorra gondolsz... Van amiben gyilkolásszák egymást, szerintem undorító, és nem ijesztő, meg van, amikben a paráztatásra mennek. Én az utóbbiakat szeretem, bár nem igazán láttam mostanában jót. Mindekinek más az ijesztő, amire azt írják, hogy uncsi, azon is lehet félni, amire pedig azt írja más, hogy unalmas, lehet, hogy neked izgalmas, úgyhogy csak próbálgatni lehet... Nekem az átok volt ijesztő, mikor így a zombifélék vagy átkok nemtudom megjelentek itt-ott, plusz láttam a 'Kísértetjárás Kánektiketben" (nem tudom leírni, bocs.) ott azon paráztunk, hogy hirtelen vágtak be képeket, az tényleg ijesztő volt:D A sztori meg inkább érdekes, de lehet, hogy másnak eltér a véleménye. Próba szerencse;)
2011. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmm sztem inkább a paráztatósabbak jók, mert a gyilkolásban semmi félni való nincs. inkább ezek az ilyen hirtelen feltűnő képsorok meg stb. ilyesmikre gondoltam.
2011. júl. 30. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a csáki babás a legíjjesztőbb xd
2011. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!