Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a Barátok-köztben?

Figyelt kérdés

Hanna Cupidót játszik, és kénytelen megvallani saját érzelmeit is. Laci vendégének szembe kell néznie a múltjával. Zsolt meg akarja védeni a családját, de vajon sikerül-e neki? Kingával megdöbbentő dolog történik. Júliának nem tetszik, hogy Andrásnak titkolózik előtte, és elkeseredésében nagyot hibázik. Balázs ragaszkodása súlyos következményekkel jár. Vajon hogyan alakul Miklós és Balázs sorsa?


Ezt olvastam a Port.hu-n, de nem értettem pedigminden nap nézem...


2011. júl. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nézni, de ezt mégsem értettem. Talán azért, mert ez az utolsó hét, mert ugye szünet lesz benne augusztusig. És "hagy találgassanak az emberek" :)
2011. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Hanna szereti Balázst.

Júli meg Attilával fog valamit kavarni.

2011. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
am szerintem is lesz vmi Juli meg Attila közt... Hanna is szereti balázst , meg sztem Kinga is Gézát. Azt a nyálasképű szabit meg ki kéne tenni a fenébe..
2011. júl. 11. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Attila összeházasodik Julival aztán elválnak. Balázst börtönbe csukják, Miki kiszáll a sorozatból.
2019. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!