Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter 7/II-ben hogy...

A Harry Potter 7/II-ben hogy tetszett a csókjelenet? Aki nem látta, ne lépjen be, mert SPOILER veszély lehet!

Figyelt kérdés
Nektek hogy tetszett Hermione és Ron csókjelenete? Mármint lent a Titkok Kamrájában.
2011. júl. 16. 18:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

össze lehet simán rakni a képet.

Mivel a filmeket láttam a befejező rész megnézése előtt, már a 6.részből kiderült, hogy horcruxokban vannak a lélekdarabok.

Na már most, azt hiszem, hogy a 2. részben olvastam először, hogy a "nagyúr elhelyezte benned lelkének egy részét, és azért párszaszájú"stbstb. Aztán pedig még párszor felmerül ez. Aztán gondolkodtam, hogy a filmben Horace Slughorn azt mondja, hogy gyilkosság kell ahhoz, hogy a lelkét darabokra tudja tépni. Na már most, a feltétel adott volt, 2 embert is megölt előtte, HP és V. között pedig különös kapcsolat volt.

És ameddig csak a filmeket láttam, nem jöttem rá(persze a 7/II előtt), kellett hozzá a könyv is.

!!!!!Spoiler!!!!!!

Persze a váratlan fordulatra a Halál ereklyéivel nem gondoltam volna, de számomra kicsit illúzióromboló volt, szerintem egy ilyen sztorinak mindenképp a pozitív hős halálával kellett volna végződjön, valahogy úgy tűnt, mintha az addigi baljós történet meghazudtolta volna magát.

2011. júl. 18. 01:51
 12/17 A kérdező kommentje:
Szóval valószínűleg félreértettél, mert termézetesen nem jöttem rá az egész sztorira, csak arra, hogy !!!!!!!SPOILER!!!!!!! HP is horcrux, így meg kell halnia valamikor.
2011. júl. 18. 01:53
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

tegnap 10:38 vagyok. Persze értem. Csak a könyvben ez annyira részletesen le van írva, és annyira indokolt ,hogy egyértelmű volt,hogy Voldemort-nak meg kell halnia. És ezt csak a könyvből lehet megtudni,méghozzá a 7.-ből. Ez az ami miatt nem végződhetett másként és ez az ami miatt a könyveket nem pótolhatja soha a film. Persze jó,hogy erre rá tudtál jönni az első 4 könyv és a filmek alapján,mert sokaknak nem sikerül megérteni,ami nem az ő hibájuk,hanem a film készítőié. Én többször olvastam mind a 7 részt,de volt olyan apróság ,ami csak harmadszorra tűnt fel, mert elsiklottam felette,de hihetetlen fontos.


Én azért ajánlom a maradék 3 könyv elolvasását. Szerintem te is másképp gondolnád utána. :)

2011. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Most olvasom a Főnix rendjét. Amúgy az nekem is egyértelmű volt, hogy V-nek meg kellett halnia, csupán a vége valahogy olyan hatással volt, mármint hogy Harry nem halt meg, mint amikor egy 20 házból álló községbe 30 emeletes házat építenek. Szóval abszolút nem passzolt bele.

Eddig az tartott vissza az olvasástól, hogy a szüleim, hm hogy mondjam, konzervatív vallásos nézeteket vallanak-velem ellentétben- és hallgathattam volna, hogy milyen varázsmeséket olvasok több ezer oldalon keresztül, inkább a Bibliát olvasnám. Számítógépen nem szeretek olvasni, de most androidos telómra felraktam az összes könyvet nagyon jó kis formátumba, és azt olvasom mindenhol. És a szemet sem rontja úgy, mint a monitor.

2011. júl. 18. 11:14
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

abban áll össze a kép: ez igazából gyp-s gyerekeknek államilag finanszírozott iskola, azért a suli hívta be harryt.



járóbottal és seprűvel tanítják nekik az "életet" de a seprűvel repkednek a bottal meg varázslósat játszanak.


tényleg gypsek. pl ott vagy hermione, vagy voldemort.. csak rájuk kell nézni...


azért volt:


1. részben kétarcú ember.

2. részben kettős személyiséggel küzdő lelki beteg

3. részben egy drogos szökött rab, aki farkasnak képzeli magát.

4. részben azt hitte harry hogy kap levegő a víz alatt és a járóbotjával meg tud ölni egy amúgy sem létező (CSAK ODA HALLUCINÁLT) SÁRKÁNYT a paralimpián

5. rész: voldemort végre huzamosabb ideig látható volt és szemügyre vehettük az orrfelépítését.

6. rész: már nem emlékszem rá mert uncsi volt. 5 film elég a fogyikból


!!!!7. rész: a hetes szám az isteni tökéletességet jelenti. ha ezt gyp-sekkel párosítjuk az istenkáromlás.!!!

2011. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
00:26 Most vicces akartál lenni? Mert akkor még gyakorold egy kicsit...
2011. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

off:

00:26: hatalmas farok vagy... pff.


kérdező: nekem sem igazán tetszett a csók jelenet, ennél azért többet vártam, hiszen a könyvben az tényleg egy tökéletes jelenet volt, itt meg... elkapkodott, semmilyen...

2011. júl. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!