Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen érzés hogy vége a...

Milyen érzés hogy vége a Harry Potternek?

Figyelt kérdés

HP-fanok nektek milyen érzés? Nekem most egy kicsit össze van szorulva a torkom vagy hogy mondjam. Én ezzel együtt nőttem fel. Tegnap láttam a befejező részt. Aztán hazajöttem és megnézt6em az elsőt. Furcsa...

De egyszer mindennek vége és azért a könyveket bármikor újraolvashatom és filmen is megnézhetem...

Azért egyszer még elolvasnék egy könyvet arról hogy mondjuk most hogy építik fel újra a varázsvilágot vagy Harryék visszamennek az utolsó évükre...

De az már lehet hogy nem lenne olyan jó...


2011. júl. 18. 17:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen mostanában én is csak olvasom a könyveket meg nézem a filmeket. 1, 2, 3 a legjobb
2011. júl. 19. 17:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3,6,7/2 a legjobb. :D
2011. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez történt mint velem. Nagyon el vagyok keseredve. Elgondolkodtam, közel 10 éve, december 19-én voltam moziban itt Magyarországon, akkor bele se gondoltam, hogy vége lesz egyszer ennek. Minden évben vártam vártam, nem foglalkoztam azzal, hogy ennek vége lesz 4-3-2 év múlva. És vége lett... A moziban meredtem magam előtt egy kis ideig, és elgondolkodtam, hogy milyen is volt, mikor először láttam a filmet, és azóta én is a szereplőkkel nőttem fel. Szorongást érzek most, és még elmegyek minimum egyszer moziba, hogy még egyszer újra élhessem a Harry Pottert!:)
2011. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Valamit csak csinál majd JK.

Azt nem teheti,hogy függővé teszi a Világot,aztán szépen angolosan távozik:).Főleg,hogy ebből nem csak ő,de nagyon sok ember profitált,szinte mágnássá vált.

Pár év szünet és előrukkol valamivel biztosan.

Ha nem is Harry-ékkel,de a varázsvilággal a középpontban.

2011. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is nagyon-nagyon sajnálom, hogy vége, én nem vele nőttem, fel, mert én most vagyok 11 éves. az unokatesómnál láttam az első részt, olyan 5-6 éves lehettem. nagyon tetszett. utána 1-2 évvel később láttam 1-2 részt. mostanában láttam mindet, kivéve az 5-6. részt. SAJNÁLOM :(
2011. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz érzés.Harry Potter-el nőttem fel.Ez volt az első olyan könyv ami lekötött.A film és a könyv összes része megvan, és még mostanában is újra nézem, illetve olvasom őket.Amikor az utolsó rész a végéhez írt bekönnyeztem pedig nem szokásom.Mint mondtam a könyvek és a filmek megvannak, így bármikor elmenekülhetek a varázslóvilágba.Egyszer el akarok majd még menni Roxfortba, ha nem is tanulni de körülnézni mindenképp. Remélem nincs még vége Harry történetének véglegesen.Pottermore-t nézegetem addig:D Viszont amíg nincs folytatás a csíny letudva. 16/F
2012. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én 10 éves voltam az első könyvének elolvasásakor 2001ben és hát azóta beleszerettem és szó szerint azon Harry Potterrel nőttem fel mintha a gyerekkoromnak lett volna vége 2011ben olyan egyszerre szomorkás de jó érzés is volt mert jó volt a zárás :)))
2014. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!