Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik országok készítik a...

Melyik országok készítik a legjobb és legrosszabb szinkront a filmekhez, sorozatokhoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
szentem is a magyar egész jó Pl.: én Simonyi Balázs hangját szeretem. Bár én a feliratost azért nem szeretem mert mondjuk van egy izgalmasabb jelenet ahol beszélnek is nemtok egyszerre a feliratra figyelni + a jelenetre, csak gondoltam rávilágítok a dolog erre az oldalára is.
2012. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont így van!
2012. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A magyar szinkron szerintem jó.

Bulgáriában láttam egy Jóbarátok-epizódot, hát fantasztikus volt! Két karakter szinkronizálta az egészet, ráadásul Ross megkapta a lány-szinkronhangot! :-D Le se vették az eredeti hangot, csak rábeszéltek!

2013. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Süle Dominik ***** válasza:

Legjobb:magyar,spanyol,német,angol,francia talán még a szerb

Legrosszabb:kínai,ukrán,szlovák,japán,svéd

2015. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

legjobb: angol, magyar

legrosszabb: Japán, kínai és ázsiai társaik.

2016. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Vinkó Márton ***** válasza:

Remélem, hogy a lengyeleknél, az oroszoknál és az összes olyannál, ahol még hangalámondás van, lassan elavul a hangalámondás, mert szerintem ultragáz. Totál megöli a hangulatot, ahogy egy unott hang fapofával, mindenfajta beleélés/lendület nélkül mondja a szöveget 1 másodperccel az eredeti hang után. (akciójeleneteknél, menekülésnél, stb. különösen hangulat-gyilkos)

Ha meg már nem szinkronizálják le, akkor legyen inkább feliratos.

2023. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!