Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezékiel 25:17 El tudnád...

Ezékiel 25:17 El tudnád mondani a saját szavaiddal hogy mit jelent?

Figyelt kérdés

Gyerekek, megnéztem a Ponyvaregényt.

Nem egyszer, nem kétszer.

Sokakon láttam már tetoválásként az alábbi idézetet, vagy csak hogy Ezékiel 25:17.


Ti a saját szavaitokkal hogy mondanátok el, hogy mit is jelent az alábbi idézet?


Ezekiel 25:17


Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága.


Áldott legyen az, ki az irgalmasság és jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert Ő valóban testvérének örizője és az elveszett gyermekek meglelője.

Én pedig lesújtok majd Te reád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal és amazokra is akik Testvéreim ármányos elpusztítására törnek!

És majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!


2011. aug. 12. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom, de gondolom valami jó tökös szöveg mielőtt valami f*szfejbe golyót eresztek.
2011. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezékiel 25:17 mást ír. ez egy kitalált szöveg
2012. dec. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
57%
Számomra azt jelenti, hogy aki magára tetováltatta, annak a leghalványabb fogalma sincs a Bibliáról, mert Ezekiel 25:17 egyáltalán nem erről és nem így ír.
2017. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!