Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legszomorúbb filmek?

Melyek a legszomorúbb filmek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:55
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai história x
2011. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Titanic *-*

Az utolsó egy órában végig bőgtem, a végére már nem kaptam levegőt, gyönyörűszép *-*

2011. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm a Titanicot, a Szerelmünk lapjai, és a Suttogó nem tetszett. Az Amerikai história x-et még nem láttam, de sem az ismertetője, sem a róla írt szövegek nem fogtak meg. A tűzben edzett férfit még nézegetem. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 2. 22:45
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Ma már leírtam egy párszor, de nézd meg a Hideghegy című filmet. Én imádom de egyben gyűlölöm is. Lehet te is úgy leszel vele mint én, hogy megnézed, azt mondod többet sohasem mert szomorú, de aztán valami fura érzés miatt újra és újra meg kell nézned. Mikor másodjára néztem már az elejétől kezdve pityeregtem mert tudtam, hogy .... :)
2011. szept. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
remember me= emlékezz rám
2011. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Schindler listája

A zongorista

Halálsoron

Elcserélt életek

Én, Pán Péter

Gladiátor

Titokzatos folyó

A jövő kezdete

Philadelphia

Az út

Az utolsó út

2011. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Titanic. :)
2011. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

A moment to remember


[link]


[link]

2011. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

A Hideghegy a róla olvasott ismertető alapján nem fogott meg annyira, sőt, egyáltalán nem fogott meg, de amiatt amit Te írtál róla, lehet, hogy mégis megnéznem.


Az Emlékezz rám című filmet biztosan megnéznem, de már abban is biztos vagyok, hogy sosem fogom a legszomorúbb filmek közé sorolni. Egyszer, esetleg kétszer nézős filmnek tűnik, aztán már csak akkor fogom betenni, ha szeretnék valami elbóbiskolni. De lehet, hogy tévedek.


Az Utolsó út, a Schindler listája, a Halálsoron, a Titokzatos folyó, és a Philadelphia nem érdekel, az első három azért, mert sajnos régi filmek, és egyszerűen nem tudnak lekötni, mert a nézésük közben, csak az effektekre, a régi színekre tudok figyelni. Tudom, hogy ez egy felszínes, és lebecsülendő dolog, és próbálok küzdeni ellene, de nem megy. Az utóbbi kettő pedig azért, mert nem fogtak meg.


A jövő kezdetén még gondolkozom, bár tegnap a Tűzben edzett férfin gondolkoztam, de mikor elolvastam a mai válaszokat, végleg letettem a megnézéséről.


Az út az előzetesben is nagyon tetszik, kicsit ijesztő, és már most félek, hogy rossz vége lesz, de nagyon megörültem ennek a filmnek. Amint találok újra, rendes, jó filmletöltő oldalt, már töltöm is. Az elcserélt életek videója közben végig rázott a hideg, ezt is biztosan megnéznem, ha nem ma, akkor holnap.


Mindenkinek köszönöm a választ, mindenkit felpontoztam.

2011. szept. 3. 12:31
 20/44 A kérdező kommentje:

A második bekezdésben, az nem valami elbóbiskolni, hanem valamin elbóbiskolni. Bocsánat.


Az utolsó választ nem láttam, mert nagyon sokáig tartott megírni a hozzászólásomat, mivel közben ezer dolgot csinálok. De ez a film sem tetszik annyira, főleg a szereplők miatt. A róla írt kritika jó, túl jó, talán pont ez idegesít.


A Titancikra azért nem válaszoltam, mert már egyszer leírtam, hogy gyűlölöm, de megbántam, mert illetlenség lenne ha egyetlen egy válaszolónak nem írnék csak. Nem tetszik a Titanic, sőt felbosszant, irritál. A tragédia maga megható, és szomorú, és a hozzá írt történet tökéletes. De a színészeket egytől egyig utálom, és a film gyenge, és túl kevés. Ennél sokkal, sokkal jobb is lehetne.

2011. szept. 3. 12:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!