Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legszomorúbb filmek?

Melyek a legszomorúbb filmek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy iskolába mész, ezek szerint fiatal vagy, de ha esetleg később szeretnél majd szomorú lenni, akkor: A nővérem huga.


Ha megtörtént esetet szeretnél, akkor: A szomszéd lány vagy egy másik feldolgozás az An american crime.


Nyisd ki a szemed! Ez is elég szomorú :(

Romantikus kategóriában A szív hidjai vagy a P.S I love you.


Ha szomorút szeretnél olvasni akkor a Virágot Argenonnak, de tényleg csak később :)

2012. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Hacsi - a leghűségesebb barát

Elcserélt életek

A boldogság nyomában

A segítség

Las Vegas, végállomás (de gondolom neked ez már túl régi)

Szerelmünk lapjai

Az élet háza

A nővérem húga

Titanic.


Ezeken sírtam bőven, legtöbbet a Hacsin.

2012. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az újabb válaszokat. Annyit szeretnék hozzátenni, hogy "A szomszéd lány" film nem szomorú, hanem borzalmas, a kínzásról szól, akár horror filmnek is elmegy, egy olyan rossz film, amin végig hol a hányinger, hol a remegés, hol a sírás, hol a félelem és az undor volt úrrá rajtam. Hetekig, hónapokig előugrottak a szemem elé képek, rendszeresen elfogott a remegés. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy ugyan arról a filmről beszélek, mint aminek a címét fentebb leírtam, mert szégyen, vagy nem szégyen, nem mertem rákeresni.
2012. máj. 23. 21:42
 34/44 anonim ***** válasza:
Igazad van, borzalmas... sajnos megtörtént eset és az a szomorú benne, hogy nem egy sorozatgyilkos vagy egy féltékeny házastárs vagy nyereségvágy stb a motívációja, hanem az, hogy vagy egy tucat elvileg értelmes emberi lény képes volt ehhez aszisztálni. Az a szomorú benne, hogy az ember bízik abban, hogy segítenek ha bajban van és mégis átgázol rajta minden frusztrált ember :(
2012. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Átgázol? Vassal égettek bele a bőrébe egy szörnyű, porráalázó, gusztustalan, provokatív szöveget..
2012. máj. 24. 15:19
 36/44 anonim ***** válasza:

Az én válaszomhoz semmi hozzáfűznivaló? :(

32-es agyok. :)

2012. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Kedves 32-es.. :)A segítség az egyik legkedvesebb filmem, a Titanicot nagyon nem szeretem, a Hacsit még mindig nem láttam, de biztosan meg fogom nézni, a Szerelmünk lapjai gyönyörű film, a többiekre pedig rá fogok keresni. Köszönöm a Te válaszodat is, felpontoztalak, úgy mint mindenkit. Jó éjszakát.
2012. máj. 28. 22:04
 38/44 A kérdező kommentje:
Elnézést, a Szerelmünk lapjait összekevertem a Kedves John-nal, ez a film nem tetszett nekem, de korábban azt hiszem már írtam is.
2012. máj. 28. 22:08
 39/44 anonim ***** válasza:

[link]


Én ennél szomorúbbat még nem láttam nagyon mély nyomot hagyott bennem pedig nem mai film.

2012. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Még annyit fűznék hozzá hogy egyszer láttam csak a filmet de többször nem fogom megnézni pedig az már 30 éve volt.
2012. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!