Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legszomorúbb filmek?

Melyek a legszomorúbb filmek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:55
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
A tűzben edzett férfit én írtam, gondolkodtam, hogy melyik film ami még szomorú és még nekem is "Az elcserélt életek" ugrott be, de láttam ezt már írták. Még kettő jutott eszembe, bár az egyik régebbi, úgyhogy lehet, hogy már emiatt bukta: "A szenvedélyek viharában", a másikat még nem néztem meg, mert nemrég született gyerekem és nem biztos, hogy ilyen filmet szeretnék nézni az a "Nővérem húga". Amíg ezeket írtam beugrott még egy az "Éjjel a parton"..mondjuk nekem nagy kedvencen Diane Lane
2011. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
kedvencen=kedvencem
2011. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Tűzben edzett férfi

Hideghegy

Szerelmünk lapjai

Emlékezz rám

Titanic

Halott menyasszony

Vörös hegedű

Halálsoron

Véres gyémánt

Az élet szép

Az elítélt özvegy (már nagyon régen láttam,de egy 100-as csomag zsepi simán elment rá! XD)

2011. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Hachi,a leghűségesebb barát!
2011. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

AI, Hatchi, A forrás, Pillangó-hatás, Requiem egy álomért


Viszont amik rám a legnagyobb hatással voltak érzelmileg: Halálsoron, Forest Gump

2011. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

A szenvedélyek viharában nem csak a dátum miatt bukta, hanem mert Anyukám a nappaliban két naponta nézi ezt a filmet, és így biztos megőrülnék ha nekem is ezt kéne nézni. A nővérem húgának először az ismertetőjét olvastam el, majd megnéztem az előzetesét, és bár már az elején könnycseppek szöktem a szemembe, nem tudtam elengedni őket, és ez talán még rosszabb volt, mintha elsírtam volna magam. Nem tudom, hogy megnézem e, lehet nem vagyok ehhez elég bátor, de így látatlanban is, biztos az elég szomorú filmek kategóriájába tartozik. Az éjjel a parton, pedig egy újabb reménytelenül szerelmes film, hihetetlen.


Az élet szépet már láttam. A Tűzben edzett férfin és a Hideghegyen gondolkozom, a Requiem egy álomért nagyon szeretem, a Titanicot nagyon nem szeretem, A Pillangó-hatást és a Szerelmünk lapjait pedig csak nem szeretem. Az Emlékezz rámról írtam hogy megnézem, az AI nem érdekel, a Halálsoronnal pedig elmondtam, hogy mi a bajom. A Halott menyasszony cím olvasása közben én a mesefilmre asszociálok, és nem tudok róla, hogy lenne belőle rendes film is, az animációs változatát imádom, de annyira nem mondanám szomorúnak. A Vörös hegedűről és a Véres gyémántról még sosem hallottam, de az első régi film, ezért nem nézem meg, a másodikat megnézem, de egyenlőre egyáltalán nem látom szomorúnak. Az elítélt özvegyet nem találom, látok Elítélt és Özvegy című filmeket külön, de egyben nem.


A Hachi, a leghűségesebb barát talán az egyetlen olyan film, ami egy jó válasz a kérdésemre, az egyetlen olyan, amit ha megnézek, úgy érzem abba a kategóriába fogom sorolni, amelyikben most filmeket keresek. Ettől függetlenül nagyon örülök a válaszaitoknak, és várom a további ötleteket, mindenkit felpontoztam, megint.

2011. szept. 3. 15:29
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Benjamin Button különös élete c. film a legeslegszomorúbb. Már az elejétől tudod, hogy nem jó a vége, de a kitartás és a szerelem ebben az élethelyzetben csodálatos!!! Nézd meg! Komolyan, ha ilyen filmeket keresel, erősen ajánlom figyelmedbe!:)

Esetleg tudom még ajánlani A nővérem húga c. filmet. Az is rettenetesen szomorú az elejétől a végéig. A történet gyönyörű a film maga ahogy meg van csinálva kicsit gagyi, de azért szánnék rá egy kis időt!:)

2011. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenceim:Az atlantisz gyermekei, Ütközések, A nap könnyei, A zongorista és még van nagyon sok ha eszembe jutnak leírom őket!
2011. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kegyetlen játékok, A holló, Keith, A csíkos pizsamás fiú, Fekete hattyú, A zongoratanárnő, Control, A bennfentes, Az utolsó szamuráj, Egy asszony illata, Gran Torino, Millió dolláros bébi,

2011. szept. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs időm, most rákeresni a válaszokra, mert iskolába kell mennem, de az utolsó hozzászóló írta, a Millió Dolláros Bébit, én is oda akartam tenni negyediknek, amikor felsoroltam az én három filmemet a legszomorúbb kategóriából, nem tudom miért nem tettem, gyönyörű és nagyon szomorú film..
2011. szept. 6. 08:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!