Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket nem zavar, hogy nem...

Titeket nem zavar, hogy nem látni magyar magyart egy tehetségkutatóban sem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy lassan már nem látok magyarországi magyart a TV-ben, csak határon túlit. Nem tartom ezt igazságosnak. Ők alapból 2 helyen is tudnak indulni. Szerintem annak kellene nálunk indulnia, aki itt is lakik. Nem zavarna,ha néha lenne ez jelen, de eddig összesen kb 3 olyan magyar nyert, aki itt is lakik.

Tavaly olyan is jött, aki még csak nem beszél magyarul, idén is van ilyen, engem ez iszonyúan idegesít.


Titeket is zavar ez?


2011. szept. 4. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem az osszes tehetsegkutato alapbol idegesit, ezert nem nezek egyet sem :D

De, igazad van, es utana meg ugy hivjak oket, h Magyarorszag hangja.

2011. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja,pl ez a saunderszes andré meg tegnap az a Sean paul hajú nigga.De az utóbbi legalább jól beszéli a nyelvet :D
2011. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem baromira nem zavar, mivel nem nézek magyar tévéket, így "tehetség"-kutatókat sem.
2011. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igazságos, mert ők is magyarok, meg kell adni nekik is az esélyt. Amúgy meg ugyanígy indulnak magyarországiak külföldi versenyeken...

De azokat, akik még csak nem is beszélnek magyarul (és ha még nem is magyar állampolgár), azokat nem engedném.

2011. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!