Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne valakinek kedve egy...

Lenne valakinek kedve egy filmezős csapatot összehozni? =)

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék végre összehozni egy pár fiatalból álló csapatot, akik tényleg elkötelezettek a dolog irányában. Nem kell, hogy tapasztalt legyél, én is amatőr vagyok. Engem elsősorban a rendezői munka és a színészet érdekel, szóval bárkit szívesen látok. =)

Az egyetlen kívánságom, hogy olyanok írjanak csak, akiket valóban érdekel és szívvel-lélekkel benne lennének a filmiparban.


19L Budapest


2011. szept. 9. 20:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem rossz ötlet mien filmre gondoltál?:D
2011. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De örülök, hogy írtál! =)


Egy, konkrét filmötletem nincsen, mert úgy gondoltam, hogy ha sikerül felállítani egy csapatot, akik jól összerázódnának, csinálhatnánk hosszú távon is. =)

Te hová valósi vagy? Csináltál már ilyet korábban? Milyen stílusok érdekelnek? Elsősorban a munka melyik része érdekel? Ha gondolod, válaszolhatsz üzenetben is. =)

2011. szept. 11. 12:41
 3/13 anonim válasza:
hát filmet még nem csináltam de youtubeon tervezek készíteni ilyen "viral video" kategóriába eső dolgokat. itt a humor lenne a lényeg. A kedvenc filmjeim horrorok és vígjátékok, de vígjátékot egyszerűbb csinálni. Értek a videó vágáshoz meg ehhez hasonló dolgokhoz. budapesti vagyok :D ha gondolod írj privátot
2011. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hűűű, ez tiszta királyul hangzik gyerekek, kár h messze vagyok tőletek :/
2011. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Tényleg egy jó ötlet. Már én is akartam csinálni, csak nem találtam embereket.

Ha még aktuális, mehetne egy msn csere vagy valami. :D

18/L

2011. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

21:07-es válaszoló: Ha tényleg érdekel a dolog, nem baj, hogy messze laksz. Legfeljebb nem tudsz minden munkában részt venni, de ha kicsit jobban összeverődne a csapat, akkor az is lehet, hogy ha benne vagy, mondjuk egy hétvégét valamelyik tagnál alszol, és akkor forgatunk. Semmi sem megoldhatatlan, ha szeretnéd. =)


21:38-as válaszoló: Persze, hogy aktuális! =) Nem tudok neked üzenetet írni, mert szerintem nincs engedélyezve nálad, de te tudsz írni nekem. Nagyon örülünk minden tagnak, bármilyen segítségnek, szóval ha tényleg van hozzá kedved, gyere! =) Annyit szeretnék még tőled kérni, hogy ha írsz, kérlek írd le, hogy a munka melyik része érdekel. Ki a kedvenc rendeződ/színészed/színésznőd. =) (Nyugi, csak azért kérdezem, mert szeretném látni, hogy mennyire egységes-e az ízlésünk, illetve, hogy mennyire ismered a témát. =) )


Köszi a válaszokat mindkettőtöknek és mindenkinek további szép napot kívánok! =)

2011. szept. 12. 21:47
 7/13 Andrispapp97 ***** válasza:

Háááát én 14 vagyok és elég messze tőled de am nem hangzana rosszul....

ha kell filmötlet meg szereplők szólj mer tele van velük a fejem:)

legfeljebb ímélen keresztül:D

2011. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, habár privátot nem tudok neked írni, de észben tartalak. =) Ha később meggondolnád magad vagy aktívabban szeretnél részt venni, itt megtalálsz, privátot mindig írhatsz nekem. =)
2011. szept. 12. 22:09
 9/13 anonim válasza:
47%

Tetszik az ötlet !!

Csak annyi a bajom h 11 éves vagyok, de értek az ilyenhez és szöveget is (ha arról van szó) megtudok tanulni percek alatt.

És persze tartok attól h pedofil vagy :D már bocsi.

2011. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
47%

De mivel 11 éves koromhoz képest nagy a szókincsem és kreatív vagyok (mert az vagyok :"D) Tőlem is kérhetsz filmes ötleteket :)

És tulajdon képen van hozzá olyan géped? Kamerád? meg hol lenne ez ?

Szívesen mennék csak az anyukám szorosan fog :/ eléggé komolyan vagyok nevelve és tartok attól h féltene :)

2011. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!