Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azon gondolkodtam, hogy itt...

Burleson kérdése:

Azon gondolkodtam, hogy itt Mo-n nincsen olyan műsor a tévében, ahol átvernek embereket. Lenne valakinek kedve összehozni egy ilyet?

Figyelt kérdés
Mindenhol látni a hogy franciák, angolok meg sokmindenki csinál ilyen műsorokat, amik eléggé viccesek és itthon is lenne sztem nézettsége. Az ilyen ostoba Kész Átverés szörnyű lett, olyanra gondoltam mint Remi Gaillard műsora vagy ilyesmi (nimportequi.com) . Ismerősi körömben hülyeségnek tartják, de sztem sok embernek tetszene. Persze először nem tv-ben, hanem youtube meg mittudomén aztán onnan tovább:D ha valakinek megtetszett az adja meg az e-mail címét és jelentkezek:D:D:D
2010. nov. 23. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben olyat csinálnánk, amiben senkit, semmilyen szinten nem bántunk sem fizikailag, sem szellemileg, sem lelkileg, és a dolog által senki sem kerül megalázott helyzetbe és nem botránkoznak meg, hanem valami tényleg eredeti dolgot csinálnánk, akkor én talán benne lennék, és hoznék embereket is. De csakis akkor, ha ezeket betartjuk, és van valami jobbféle kamerád, rühellem a rossz minőségű videókat youtube-on.
2010. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nah örülök hogy valaki érdeklődik :D. Mostanában sajnos túl elfoglalt vagyok, de ha megadod az e-mail címed akkor február elején már jelentkezek.
2010. dec. 31. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostanában én is elfoglalt vagyok, a február nekem is megfelelő. Tudsz nekem privát mailt küldeni, így tudsz majd jelentkezni.
2011. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!