Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legborzalmasabb film...

Mi a legborzalmasabb film amit életedben láttál?

Figyelt kérdés
Vagy ha van több is, akkor írhattok többet is.
2011. szept. 18. 19:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
ALKONYAT!!!!!!!!
2011. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvenc filmem az Angyalok Városa. Mondták, hogy ez a film tképpen a Berlin felett az ég...c. film alapján készült, gondoltam az is csak jó lehet. Nosza sok ismerőst és eszközt megmozgatva megszereztem. Nos, ez egy 1987-ben gyártott fekete-fehér művészi filmalkotás, 130 perc hosszú. Elnézést kérek azoktól, akik nálam sokkal jobba értenek a filmművészethez, de számomra ez egy "büntető film" volt. Próbáltam én ráhangolódni, de a film igazán cselekményes része összesen lehet talán negyed óra...aztán csak várni-várni, hogy végre történjen már valami, de nem.
2011. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Cannibal holokaust irtózatos többet se nézem meg!!!

Egy-két napig olyan rossz volt a hangulatom és a közérzetem tőle hogy az már több a soknál, ja és nem nézek többé ördögös vagy démonos filmeket se, azoktól pedig beparázok. Ha már horrorról van mégis szó akkor inkább zombik, szörnyek,vagy pszichopaták legyenek bennük.

2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa ízlésem van. Szeretem a gagyi filmeket, általában találok bennük valami szeretnivalót, úgyhogy az alábbi lista, amin azok a filmek vannak, amiket még én sem tudok leerőszakolni a torkomon, szóval tényleg iszonyatosan borzalmas filmek:

- Börtön a Pokolban

- AVH - Alien és Vadász Harca

- Alom.net

- Bazi Nagy Film

- Szemben a Sötétséggel

- Halálod Napja

- Üvöltés 2

- Bloodrayne

- A Halál Alagútja

- Alkonyat összes része

- A Király Nevében

- Halloween 2 - a 2009-es változat

2011. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
24%

Dead or Alive

Sin City

The Night Watch

The Whole Nine Yards

The Whole Ten Yards

Tekken

Kill Bill 1-2

Darkness

Alone in the dark

Resident Evil

Gothika

The House on the Edge of the Park

Fahrenheit 911

(...)


(a magyar filmeket inkább hagyjuk, mert oldalakat töltene meg a felsorolás...)

2011. szept. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Alkonyat, Álom.net (egyiket sem láttam végig, mert már a felénél elkapott a rosszullét).
2011. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Twilight, Red Riding Hood, Demon Island.
2011. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
A griff támadása,8 préda,Fűrész 2-3-4-5-6-7,A temetőkapu,Gyilkos cápa vs. óriáspolip,A csontevő,Yonggary -Az űrbéli szörny,Világok harca 2.-Második hullám,A mamut,Pterodactyl-Szárnyas gonosz,Szörnyek szigete, Kannibál szikla,Sárkánygyík,Transmorphers,stb
2011. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Az ilyen Zs-kategóriás borzalmasan gagyi film+-os sz.roktól eltekintve, olyan filmet írok amit pedig beharangoztak és moziban láttam:


A falu-nem értem hogy a Hatodik érzék hogy csinálhatott ilyen tök értelmetlen unalmas hülyeséget a rendező.


Vinyan-Az elveszett lelkek- ezt egyszerűen kommentálni sem tudom mert ha a szobám falát nézem annak is több értelme lenne mint ennek a filmnek.

2011. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Akaratlanul (De ofrivilliga). Szeretem a skandináv filmeket, szeretem a "művészfilmeket", de ez borzalmas volt. :S Egyszerűen nem történik benne semmi érdekes, unalmas, olyan történetek vannak benne, amit egy nap egymás után ötször átélek, ha kimegyek az utcára...


Elefánt. Szintén nem történik benne semmi, csak néhány (semmi érdekes dolgot nem csináló) tinédzsert követ a kamera kb. 80 percen keresztül, aztán jön a lövöldözés, amiről igazából nem derül ki, hogy a két srác miért csinálta...

2011. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!