Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok-e vmi új infot a...

Puskastimi kérdése:

Tudtok-e vmi új infot a Vampire Knight 3. évadját illetően?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nemtudom mennyire vagy jártas a fórumok terén, de ha nem az baj.


Nem lesz 3. évad és Hino nem fogja meggondolni magát! Az ok pedig egyszerű: A Guilty-ben nem jelent meg, a manga 2. nagykötetének főgonosza Sara Shirabuki és nem is lehet úgy beleírni, ahogy szeretnék. Hino világosan megmondta, hogy nem akar 3. évadot, ő az animét így látja befejezettnek sőt amikor ment az a két borzalmas évad is megmondta, hogy csinálják másképp mint az ő művét.


Az anime amúgy is borzalmas, nemtudom miért van érte oda minden tudatlan tinédzser, ahelyett, hogy olvasnátok a mangát, mely grafikailag és történetileg is 100000000000x kidolgozottabb mint az a förtelem, amit minden valamire való VK rajongó lenéz.

2011. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infot, de nem véleménynyílvánítást kértem, csak egy egyszerű választ a kérdésemre.
2011. szept. 20. 21:06
 3/4 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy 2012 nyarán lesz júniusban, v agy júliusban, arra már nem emlékszem. :)Én már nagyon várom.
2011. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 évad sincs, 2 külön sorozat van. A japánok külön sorozatokat listáznak, és a mi "évad" szavunk nem alkalmazható animékre. Ami új címet és előlről kezdődő epizódszámlálást kap, az nem évad.

3. sorozat szerintem úgy lehetne, ha új feldolgozás készülne a manga elejétől a végéig. De én is olvastam olyan pletykát, hogy idén lesz 3. széria.

2012. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!