Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg meghal Ezel?

Minii Vikii kérdése:

Tényleg meghal Ezel?

Figyelt kérdés

Az Ezel bosszú mindhalálig című sorozatban tényleg meghal Ezel / Ömer? Olvastam, hogy nem egyértelmű a halála. Ha igen, hogyan s miért?

Előre is köszi.

Egy linket is tudtok küldeni az utolsó részről?


2011. szept. 24. 15:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
hmm, elvileg ez az Ezel igaz történet alapján íródott vagyis így hallottam.. és ha jobban megnézed a rendezőt még a név is stimmel, vagyis tuti nem hal meg, végülis ő a főszereplő, ez nem olyan mint a barátok közt, hogy a főszereplő berényi zoltán a sorozat legelső részénél a legelején meghal :D
2011. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én nem nézem az Ezelet, magyaránt semmit sem tudok róla. A mamám szokta nézni, és hallottam, hogy meghal.
2011. szept. 24. 16:04
 3/18 mus musculus ***** válasza:

'A mamám szokta nézni...'

Én is ezt az ürügyet szoktam alkalmazni, ha valamit túl kínos bevallani.xD

Első, visszaszívhatod a kommentet.:D

2011. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nem én nézem. Miért lenne ciki? :O K*vára nem én nézem, de mindegy nem fogom bizonygatni ;)
2011. okt. 6. 17:23
 5/18 mus musculus ***** válasza:
B*szki, csak vicceltem. Nehogy komolyan vedd már.:D
2011. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bxszki, Ezel meghalt... megállt az eszem. Gondolom erre már mindenki rájött tegnap, de én csak ma tudtam megnézni online... még bögtem is. én se vagyok százas, az is biztos...
2011. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 hejj ***** válasza:
100%
nekem se volt túlságosan tiszta a vége. Ezelék meghalnak a vonaton, évekkel később a fia (akinek Ucar a vezetékneve, mint Ömeré is!)elmegy a világító toronyhoz, h keresi az 'apját'. aki ajtót nyitott nyilván Ali volt, de ennek mi a jelentősége? Ali lesz az új öreg és a fiú meg az új Ezel? és ki volt azaz öregember a világítótorony előtt?? miért lepődött meg, h a fiú mondta a nevét???help!!
2011. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mus musculus ***** válasza:
Utolsó, szándékosan homályosra csinálták az uccsó jelenetet. Azt is mondják, valójában nem halt meg Ezel, hanem "remeteként" élt tovább a világítótoronyban, és ezt azzal bizonyítják, hogy a gyerek vezetékneve ugyanaz volt, mint az övé, ráadásul a fejét is jellegzetesen vakarta meg a vérég a "rejtélyes alak". Úgy értelmezed, ahogy akarod.
2011. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 hejj ***** válasza:
100%
de utálom a nyitott könyveket :D(uccsó voltam)
2011. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mus musculus ***** válasza:
Én is, de ez van.:D
2011. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!