Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg meghal Ezel?

Minii Vikii kérdése:

Tényleg meghal Ezel?

Figyelt kérdés

Az Ezel bosszú mindhalálig című sorozatban tényleg meghal Ezel / Ömer? Olvastam, hogy nem egyértelmű a halála. Ha igen, hogyan s miért?

Előre is köszi.

Egy linket is tudtok küldeni az utolsó részről?


2011. szept. 24. 15:14
1 2
 11/18 hejj ***** válasza:
100%
de szerintem azért nem lehetett ezel, mert ha egyszer ali nevelte föl a gyereket, és ezelt EZEL bácsi néven ismerte és nem ömer ucarként...meg az árnyalaknak a végén hosszú haja volt, és kis töpszli meg pocakos..pont mint Ali...és kivolt a végén aza z öregember? aki mondta a fiúnak h be van zárva a torony, majd amikor megtudta a nevét, tártva maradt a szája??
2011. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 hejj ***** válasza:
100%
(megint előző voltam)
2011. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre én is kíváncsi lennék. Nem csínálnak a sztorinak folytatást? Mert én már teljesen rákattantam az egészre!!! Nem tudok elaludni, ha nem nézek meg legalább egy Ezel részt lefekvés elött. Komolyan.

Amúgy mi az a sorozat, ami most megy, és Cengiz is játszik benn?

2011. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 TijuMK ***** válasza:
100%
A szív útjai ;)
2011. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 hejj ***** válasza:
de komolyan, ki volt aza z öregember a végén??(nem a világítótorony ajtó nyitós)
2011. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki volt az öregember, de nagyon ismerös. szerintem mar lattuk a sorozatban. ha valaki tudja irja meg, jo? kösz
2011. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 hejj ***** válasza:
nem lehet h azok közül egy, amikor Ramiz meghalt előtte körbementek Ezellel a városon és lehet h elmentek hozzá is többek közt
2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De annak mi ertelme lenne? Talan valaki olyan, akinek volt valami komolyabb szerepe a filmben. De ki? Tuti h nem tettek be valami kósza kóbor embert a végere, aki ráadásul rá is csodalkozik, h Jan jött az apjához...
2011. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!