Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen kronológiai sorrendben...

Milyen kronológiai sorrendben játszódik/érdemes megnézni a Hannibál Lecter-filmeket?

Figyelt kérdés

Hannibál ébredése-gondolom ezzel kell kezdeni.

A többi:AZ embervadász(1986)

Vörös sárkány

A bárányok hallgatnak

Hannibal


2011. nov. 3. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy a Vörös sárkány c. könyv alapján készült a Bárányok hallgatnak c. film, ezért gyanítom a kettő egy és ugyanaz, vagy legalábbis nagyon hasonló.
2011. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

A kronológia stimmel, de én az embervadászt kihagynám a sorból, ugyanis nem méltó a többi filmhez (gyenge)! Amolyan bónusz filmként raknám a sor végére. A Vörös Sárkány mérföldekkel jobb adaptáció!

Amúgy én nem kronológia sorrendben láttam, hanem ahogy megjelent a mozikban és nekem ez a sorrend marad az igazi. úgy, mint a Star Wars-nál is, a IV-V-VI után jön csak az I-II-III nálam.

2011. nov. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
első válaszadó rosszul tudod! A Bárányok hallgatnak nem a Vörös sárkány c. könyv adaptációja! A Bárányok hallgatnak című film a Bárányok hallgatnak c. könyv adaptációja, a Vörös Sárkány c. film pedig a Vörös Sárkány c. regényé! Kronológiailag a Vörös Sárkány c. regény jelent meg legelőször és ebből csináltak elsőként filmet Embervadász címmel. Ezt követte a Bárányok hallgatnak c. regény, amiből aztán csinálták az azonos című filmet. Később elkészült a Vörös Sárkány című regény második filmes adaptációja, Vörös Sárkány címmel. Ez az adaptáció sokkal jobb, mint az első, az Embervadász című!
2011. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hannibál ébredése időrendben a legelső a sorban, ebben még fiatal Hannibal Lecter karaktere, viszont mind a könyv, mind pedig az abból készült film készült el a legkésőbb!
2011. nov. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy a Vörös sárkány végén megy hozzá Claris amit már nem mutatnak.


A Hannibal az meg a A bárányok után van mivel megszökött.


Akkor:

1.Hannibal ébredése

2.Vörös Sárkány

3.A bárányok hallgatnak

4.Hannibal

Az embervaáasz meg mind1 :)


Régen láttam ezeket,újból szeretném meg nézni ezeket történeti sorrendben.A Hannibál ébredését még nem láttam,és Az embervadásnak csak az elejét.

2011. nov. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!