Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen anime sorozatot nézzek...

Milyen anime sorozatot nézzek meg? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Amiket szerettem: Azumanga Daioh, Inuyasha, Ranma 1/2, Yu Yu Hakusho, Berserk, Tengen Toppa Gurren Lagann, One Piece, One Outs, Mushishi, Natsume Yuujinchou, Versailles no Bara, LoGH, Code Geass, Wolf's Rain, Katanagatari, Cowboy Bebop, Saiunkoku Monogatari, Samurai Champloo, Casshern Sins, Escaflowne, GTO, Juuni Kokuki, Lovely Complex, Monster, Ouran High School Host Club, Slam Dunk, Slayers, Terra e..., Seirei no Moribito, Evangelion, Nodame Cantabile, Ghost in the Shell, Redline, Vampire Hunter D, Tokikake, Millennium Actress


Van olyan, amit még nem láttam és érdemes lenne megnézni?


A City Hunter, Fushigi Yuugi, Galaxy Express tervbe van véve, de nem most még:)


2011. nov. 8. 21:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
Full metal panic4 Full metal panic!fumoffu és Full metal panic! tsr, kaleido star, vampire knight, vampire knight gulity
2011. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm az ajánlásokat:)


A listámból kimaradt még a Wonderful Days meg a Vampire Knight 1, 2.


Gundam sorozatot még nem láttam, lehet most nekiveselkedek. Gungrave, Kurogane, Rainbow és Claymore-hoz viszont elég bátorságot kell, hogy nyerítsek a továbbnézéshez, az első pár részek után valahogy abbamaradtak.


Az FMP-t már láttam, egész szórakoztató volt, akárcsak a Sword of the Stranger.


A Hanasaku Iroha jónak ígérkezik.


A Kimi ni Todoke, Bokura ga Ita, Fullmetal Alchemist , Naruto, Bleach, Death Note, Durarara!, Chrno Crusade Baccano, Nana, ParaKiss, D. Gray Man, AnoHana, Toradora című animék is megvoltak ár több kevesebb sikerrel.


A Detective Conant és a Prince of Tennist lehet, hogy tervbe veszem majd nemsokára, ha a Hajime no Ippo-t befejeztem.:)


A Death Note onnantól kezdve, hogy Misa megjelent, és már a sokadik ellenlépésre is volt sokadik ellenlépés megoldás, onnantól kezdve már unalmas volt.


Hm. A kedvenc listámra talán még a Darker Then Black is ráfér még.

2011. nov. 14. 15:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a baccano tetszett akkor szerintem a Durarara!!-t is nézd meg!
2011. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hetalia: kissé gyerekes, nagyon vicces, és egy réasz rövid, tehát akár reggel, készülődés közben is nézheted.:)
2012. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!