Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Durarara! Erről az animéről...

Durarara! Erről az animéről írnátok pár dolgot?

Figyelt kérdés

1. Érdemes megnézni?

2. Honnan tudnám letölteni?

3. Miről szól?

4. Vannak benne különleges képességgel rendelkező karaktere?

5. Vannak benne jó harcok? És ha van az min alapszik logikán vagy erőn?


2011. nov. 12. 17:59
 1/3 Brányi Bence ***** válasza:

Válaszok:


1. Hát ez jó kérdés...nekem nem tetszett, de te attól még megnézheted.

2. Amíg nem tudod, hogy kéne-e, addig szerinte nem érdemes letölteni. Én az indavideo.hu-t ajánlom, van fent pár feliratos rész (google-ön rákereshetsz).

3. [link]

4. igen (fej nélküli motoros)

5. alig van benne harc


Ja, még az 1. kérdésről - számomra ez az anime kicsit unalmas. Az viszont el kell ismerni, hogy pl.: az Opening piszokjó, a hangulata sajátos, de élvezhető.

2011. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Szerintem naon érdemes megnézni mert naon jó

2.én letöltöttem a real player nevű programot és azzal leszedtem indáról

3.HÁT A SZTORI ELÉG ÖSSZETETT DE ALAPVETŐEN AZ A LÉNYEG HOGY VANNAK SZÍN BANDÁK AKIK NÉHA EGYMÁSNAK ESNEK ÉS PÉLDÁUL A FŐSZEREPLŐK AKIK LEGJOBB HAVEROK ÍGY EGYMÁS ELLEN LESZNEK EGY IDŐ UTÁN ÉS KÖZBEN EGY HARMADIK IRÁNYÍTJA A DOLGOKAT A HÁTTÉRBŐL ÉS KÖZBEN MÉG SOK ROHADT JÓ KARAKTER FELBUKKAN

4.Igen vannak, például a fej nélküli motoros meg a különleges kard

5.Szerintem azért vannak benne jó harcok bár nem sok és ezek erőn alapszanak de közben végülis folyamatosan megy a logikai harc mert senki sem tudja pontosan h. ki az ellenfele

2011. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

EZT AZ ANIMÉT NEM Láttam, de az AnimeAddicts ismertetője sok kérdést megválaszolhat. :3

[link]

Remélem segítettem ^^

2011. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!