Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a Naruto Akkipuden?

Mi az a Naruto Akkipuden?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Naruto Akkipuuden


A Naruto Shippuudenben történt háború vége óta 3 év 2 hónap és 18 nap telt el. Naruto most √324 éves. Naruto a 3 év 2 hónap és 18 nap alatt új technikákat és elemeket tanult meg használni. Ebben a szezonban új karakter érkezik: Tsuba Fugiwara és Sarutobi Suru. Mindenki megváltozott.

De jön Uchiha Sasuke aki aktiválja a hiper mega giga szuper brutális mangekyou sharingan rasengan goukakyou kage bunshin no jutsut és megtámadja na melyik falut? Hát persze, hogy Konohát. Hanabi beküld pár szteroidot, bepörög és kinyírja Hinatát, illetve Nejit.

Ez a Naruto Akkipuuden hivatalos története - persze általunk egy kicsit kiszínezve. :D - amely hamarosan érkezik!

... Vagyis hát... érkezne, ha nem lenne kamu. Külföldön is terjed, és már hazánkban is kisebb oldalak hivatalos tényként közlik, hogy tényleg már nem sok idő és itt a Naruto Shippuuden utáni sorozat az Akkipuuden. Igazából nem is foglalkoznánk a dologgal, ha nem kaptunk volna a héten vagy 15-20 kérdést, hogy "Mikor kezditek fordítani az Akkipuudent?". O_o What?


Szóval ilyen sorozat nincs, nem lesz és vélhetően (az eddigi ismereteket tekintve) a Naruto Shippuuden még jó pár évig menni fog, és valszeg a fenti történet nélkül. :D



Aki valahol Akkipuudenes marhaságot lát, kérjük linkelje a hírünket vagy valami, hogy megállítsuk a vírus terjedését. Köszönjük. :D


(naruto-kun.hu)

2011. nov. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én pedig reménykedtem benne hogy lesz, főleg a képek miatt amik nagyon is olyan stílusban vannak rajzolva ahogy az eredeti
2011. nov. 19. 11:48
 3/16 anonim ***** válasza:

első.

1.te vagy a naruto kun.hu egyik szerkesztője?

2.élénk fantáziád van.

3.miből gondolod hogy nem lesz akkipuden,vagy valamilyen nemű folytatása,a Naruto sorozatnak?

2011. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

elsö válaszoló vagyok


nem nem vagyok szerkesztő, csak rendszeres olvasó, és folytatása egyébként szerintem tuti lesz, de az is biztos, hogy nem akkipuden néven.

2011. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

bocsi a figyelmetlenségért,de akkor egy rugóra jár az eszünk,én is így gondoltam.szerintem avval lesz vége a shippudennek,hogy naruto teljesen megtanulja használni a kurama erejét,a háború után,és utána maj d csak a felnőtt korára térnek vissza,de az tuti nem sasuke-ről fog szólni.az vagy meghal,vagy konohába megy.

(én is olvasom sokat a naruto-kun.hu-t)

2011. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És vége a fillernek, ezt is megértük, juhhééé!! :)
2011. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vége,nem mondod?nézem is azonnal.köszi. :D
2011. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Várjál, a mai (illetve tegnapelőtti) rész még filler, az utolsó.
2011. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A shippuuden biztos az utolsó felvonás.
2012. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nos,mit mondhatnék.ez a hír engem is meglepett.habár ahogy elnézem kishimotot,itt nem lesz semmiféle akkipuuden izé.mármint sasuke nélkül biztos nem.lemerném fogadni hogy a shipuuden végén madara,kabuto és beleértve sasuke is megfog halni.vagy legalábbis a 3 közül valamelyik biztos.madarában mondjuk biztos vagyok.ami kabutot illeti,hát nem is tudom.de sasuke esetében csak annyit tudok mondani hogy valószinűleg nem narutó okozza majd a halálát,mert az eltérne kishimoto elképzeléseitől.ha jól gondolom sasuke később befogja látni hogy mit tett,és végül szembesülni fog a valódi igazsággal,hogy hibát követett el a szemet-szemért nézetével.kétségbeesetten és erőtlenül próbál majd elmenekülni,mielőtt avarrejtek akadna a nyomára és kivégeznék mint háborús bűnöst.de később szerintem befogja látni hogy a menekülés értelmetlen.hiszen a nagy shinobi nemzetek egyesületének a célpontjává vált,igy a menekülés abszolútte kizárt.végül arra is ráfog jönni hogy nincs több lap amit kiterithetne,igy az öngyilkosságba menekül,vagy valami hasonló.bár ez csak az én verzióm
2012. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!