Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen "stílusú" horrorfilmet...

Milyen "stílusú" horrorfilmet szeretsz? Címet is írj! Nagyon durva legyen, vagy inkább lájtos?

Figyelt kérdés
Zombisat,kísérteteset és szellemeset,vagy kínzósat agyvelőloccsanósat,esetleg mást?
2011. nov. 17. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én a kísértetes-szellemeseket szeretem. az ilyen pszichos dolgokat :)
2011. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt mint az első!Kísértetes-szellemes..lásd:Paranormal Avtivity 1-2-3,Átok 1-2-3,Grave Encounters vagy mi..:D..
2011. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kísértetes, szellemes, psziho... Bár a Paranormal A.-t utálom. Felesleges pazarlás az életedből. Amit én szeretek: Átok 1-2 (a 3-as nagyon gagyi), Hívatlan vendég, Bárányok hallgatnak...
2011. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg a többit, a zombisokat szeretem, de csak, ha jól meg van csinálva, és értelme is van, illetve a kínzósak.

Néha a szellemesre is vevő vagyok, de ebből valahogy már kinőttem.

2011. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 joe90210 ***** válasza:

Én inkább az olyat részesítem előnyben,amiben van némi elgondolkodtató,megdöbbentő,igaznak is elképzelhető,vagy esetleg olyan mögöttes tartalom,ami túlmutat azon,amiről igazából szól a film.


A Sejt, Fűrész, Halálsoron, A Kísérlet (ez mondjuk meg is történt a valóságban), Őrültekháza

2011. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!