Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Filmezz.eu megszünt?

A Filmezz.eu megszünt?

Figyelt kérdés
Ma megpróbáltam rámenni az oldalra és csak egy üres lapot adott ki!
2011. dec. 3. 01:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

bakker,tényleg.

pedig ez vagy másfél éve a kedvenc online filmes oldalam.

a héten volt már egyszer túlterhelt,de azt kiírták és 5-6 perc után simán ment.

mondjuk az ilyen oldalakat előbb utóbb úgyis megfogják szerzői jog megsértésért,akkor is ha nem az ő oldalukon tárolják a filmeket,hanem csak linkeket tartalmaz.

2011. dec. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, én is imádtam, kb az egyetlen használható!

Remélem azért nem végleges!

2011. dec. 3. 01:57
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

ó:).

nyugodtan lehet itt is kérdezni ilyesmit,sok ilyen kérdés van.

*****

ide nem kell regisztráció sem.

de így a legegyszerűbb-

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
[link] itt sem kell regisztráció.
2011. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze vannak más oldalak is - ki lehet google-izni - , de a filmezz.hu messze a legjobb. Átlátható, rendezett. Gyorsan felkerültek a sorozatok legújabb részei. Pld. a Társasjátékot, Született feleségeket hol lehet még megnézni?

Teljesen értelmetlennek tartom, hogy így ad hoc vetnek véget oldalaknak. Inkább tennék őket fizetőssé. Mindenki jobban járna.

2011. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
most vettem észre,h már más is kitette ezt a kérdést,én is tegnap este óta nem tudok belépni :( :( 8 hónapja regiztem,ez a legjobb filmnéző oldal,komolyan remélem ,h nem szűnt meg végleg...
2011. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
53%
Én is most vettem észre,hogy nem jó.Pedig még csak 1 hónapja regisztráltam.Pedig holnap lesz Usa-ban a született feleségek következő része.Reméltem,hogy megtudom nézni.
2011. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Én is imádom! Remélem nem szűnik meg :(((( Született feleségek mindig ide került fel a leghamarabb.+nagyon rendezett-áttekinthető az oldal.
2011. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
akik a Született feleségek miatt aggódnak:a Home Moovie-n rajta szokott lenni még hamarabb ,minta filmezz-en,úgyhogy nyugi azt ott is le tudjátok nézni :) de adják már vissza a filmezz.eu-t akarom...
2011. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
70%

amúgy a filmezz.eu az onlinefilmletoltes.eu-ról szedi a linkeket.majd nézzétek meg!ha a filmezz.eu-n rámész egy linkre,az onlinefilmletoltes.eu linkjei jelennek meg.

szóval először az onlinefilmletoltes.eu-n szoktak megjelenni a legfrissebb sorozat linkek!

2011. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!