Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Silent Hill című film...

SonY12 kérdése:

A Silent Hill című film tulajdonképpen miről szól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Letudnátok nekem írni,hogy tulajdonképpen miről is szól a Silent hill?
2011. dec. 3. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy csaj, beteg. Egyszer az anyjával elmenekülnek onnan, ahol laknak és megérkeznek Silent Hillbe. Ez egy elhagyatott város, délután megszólal mindig a kürt, előjönnek a zombik. Anya-lánya menekül. A végén van egy boszorkányégetés is.
2011. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy gyógyíthatatlan beteg kislány édesanyja Rose (Radha Mitchell) képtelen beletörődni az orvosok diagnózisába. A gyógyulás útját keresve megszökteti lányát, férje (Sean Bean) minden tiltakozása ellenére. A szökés során balesetet szenvednek és Silent Hill elhagyatott, hátborzongató városába jutva szem elől veszítik egymást, ami nem csoda, hiszen a városra állandó köd telepedik. Silent Hill nem csak ebben különbözik a többi várostól: furcsa lények lakják és időről időre az élő Sötétség telepedik rá, megfertőzve mindazokat, akiket megérint. Rose gyermeke keresése közben egyre többet tud meg a város történetéről és rá kell döbbennie, hogy lánya eltűnése csupán apró porszem egy sokkal komolyabb játékban.
2011. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2011. dec. 6. 14:33
 4/5 lauka05 válasza:
De szerintetek amikor bemennek Silent Hill-be ők már halottak?Mert eddig akárkivel beszéltem erről a filmről mindenki ezt mondja hogy nézzem meg még1x és akkor megértem hogy már eleve halott a város így holtak "látják" úgymond.
2012. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát a f@sz tudja' :D
2012. okt. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!