Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gondoltatok már arra, hogy a...

Gondoltatok már arra, hogy a Való Világban azért is oylan érdekes a négyesfogat, mert szinte csak őket mutatják? A többiek is biztos tudnak érdekes dolgokról dumálni, őket miért nem mutatják?

Figyelt kérdés

Ez a néző manipulálása.


Lehet, hogy laci pl. kultúráról vagy történelemről, politikáról beszél (nem csak a hülye taktikázásról mint olivét meg éva egész nap), vagy a zsófiék ilyen lányos témákról..stb.


Meg én kíváncsi lennék pl a gigék edzéseire, meg a közös kajálásokra, meg a házimunkára is, nem csak az ivászatra meg az inrtikára ...


Emiatt hiszik azt sokan, hogy ők négyen érdekesebbek..


2011. jan. 9. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

mármint Alek, Oli, Szandi, Éva?

nem tudom, de ők a legerősebbek.

2011. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért ők a "legerősebbek", mert őket ötször többet mutatják , mint a többieket.. ez a kérdésem ugyebár..


mert ez nem fair.

mi az hogy ők a legerősebbek ?!

2011. jan. 9. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy két viszonylag még értelmes ember van: ildi meg laci.

viszont a legalja ez a négy ember, akiket felsoroltatok, akik folyamatosan bagóznak, piálnak és áskálódnak két veszekedés közt. állítólag ez érdekes.

2011. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem erősek, én inkább erősen utálom őket. Szerintem míg ki nem esnek, nem is nézem a műsort. Remélem szombaton kiesik az egyik, és alábbhagy az a fene nagy önbizalma.
2011. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de ugye, milyen gáz, hogy azért hisszük azt, hogy ők négyen a legérdekesebbek, mert őket mutatják mimdig ?


ez baromi manipulatív dolog és a legtöbb nézőnek eszébe se jut, csak "elfogadja" tényként, hogy a többiek biztos

egész nap ülnek mint a kukák.


pedig engem mindenki érdekelne..


nem hiszem el, hogy csak nekik vannak érdekes beszélgetéseik. pl. amikor a lányok üvegeztek, laci beszélgetett valakivel a konyhában és abból a pár elejtett szóból az jött le, hogy érdekes dolgok voltak , mégse mutatják soha őket.

MIÉRT?

2011. jan. 9. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sokat mutogatják hogy ők éppen hogyan csinálják a nagy semmit. De én nem bírom őket, vagyis Szandikát és Olivért ki nem állhatom Éva elmegy, Alekoszon meg jót röhögök, de a kedvenceim a kevésbé mutogatottak közül kerülnek ki.
2011. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néztem az éjszakai adást, amikor ilyen kvízműsorost játszottak, hát Laci a történelmi dolgokhoz tudott hozzászólni néha.

Biztos több érdekes dolog is történik, de 1 órába ezt belesűríteni lehetetlen...

2011. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!