Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha olyan vagyok, mint Blair...

Ha olyan vagyok, mint Blair Waldorf (Gossip girl) mennyek pszchológushoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én először nyelvtantanárhoz küldenélek...
2012. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
?
2012. jan. 7. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is több kérdésem.XDXD


Mennyé' csak!:D

2012. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem nagy valami,ha tudjuk,hogy 16 éves,szerb anyanyelvű lány vagyok,de egyesek igencsak előitéletesek!
2012. jan. 7. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

A jövőbeli problémáid elkerülése végett.

2012. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy olyan vagy?
2012. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt elmegyógyintézetbe csukattam az apámat.Anyámnak kerestem egy gazdag pasit.Elkezdtem közép iskolába járni ,hol az egész iskolát terorizálom.Majorett csapatot alapítottam,mindenkit kicikizek aki nem gazdag,vagy egyáltalán van valami hiba neki...Már nekem is kezd elegem lenni,de nem birom abba hagyni.Na ilyen vagyok!
2012. jan. 7. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"mindenkit kicikizek aki nem gazdag,vagy egyáltalán van valami hiba neki..."

"de egyesek igencsak előitéletesek!"


Akkor vedd a listához, hogy álszent is vagy, nem is kicsit.

Amúgy vagy menj pszichológushoz vagy élvezd még ki azt a pár évet a gimiben mert ha nem változtatsz a viselkedéseden téged fognak kifúrni az egyetemen. Ott már nem tolerálják, ha valaki ilyen dedós szinten van, hogy oltogassunk másokat.

2012. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Juj... De Blair igazából nem is olyan mint te, mert neki vannak pozitív tulajdonságai, csak a felszínen ilyen sekélyes és gonosz. De te... hagyjuk:)
2012. jan. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te csak szeretnél olyan lenni mint Blair Waldorf és ennek ha a fele is igaz amit leírtál téged kellene elmegyógyintézetbe záratni és nem a jó népet hergelni ilyen badarságokkal!
2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!