Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet, hogy a majmok...

Hogy lehet, hogy a majmok bolygójában, Cornelius aki visszament az időben és született egy gyereke:Cesar, akinek született egy gyerek cornelius? Tehát cornelius a saját fiának a fia? Vagy az apjának az apja?

Figyelt kérdés
Most néztem végig az eredeti részeket 1től 5ig és ez nem értem hogy hogy lenne?
2012. jan. 7. 22:13
 1/4 Randy Orton ***** válasza:
Ez vicces xD
2012. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
régen láttam,de szerintem több száz,akár több ezer év is eltelt az első részig,nem csak egy generációnyi a különbség,uh simán névrokonság lesz az.
2012. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
a kettő nem ugyanaz a Cornelius, csak szimplén elnevezte Cesar a fiát Corneliusnak az apja után. hiszen emlékszel meg is hal utána a kis Cornelius, így nem lehet neki gyereke amúgy sem.
2012. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cornelius ès Zira gyereke Milo . Armando aki megmenti a cirkuszos ,miutàn megöltèk a szüleit Armando neveli ,aztàn rabszolgasàgba kerülnek a majmok (Làzadàs ) Milo is oda kerül de ekkor màr nem nevezik nevèn adnak neki egy könyvet és ebbôl vàlasztotta a Cezar nevet, az 5.rèszben Lizàval lesz közös gyerekük akït az apja utàn Corneliusnak nevez. De a tökfej Aldo megöli a kicsit.
2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!