Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Avatar (2009) -hoz hogy...

Az Avatar (2009) -hoz hogy lehet letölteni olyan magyar feliratot, amelyik csak az őslakosok nyelvét fordítja?

Figyelt kérdés
Csak olyan feliratom van, ami a film összes szövegét tartalmazza és ez magyar szinkronos filmnézés esetén nem ideális. DVD-ből már szedtem ki egy ilyen feliratot, összemuxoltam a filmmel, de nem működik rendesen, hatalmas eltolódás van (több perc). Köszönöm!
2012. jan. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy neked melyik verzió van meg. Itt nézz körül:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Magam is jártam hasonló weblapon, de ott nem volt ilyen egyértelműen feltüntetve, hogy "kiegészítő" felirat, azért nem találtam semmit. Igazából fogalmam sincs, hogy melyik verzió van meg, valamelyik 1080p-s, az biztos, de az eredeti cím és tulajdonság már nincs meg. Meg lehet ezt az infót valahogy jeleníteni?

Köszi!

2012. jan. 10. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs a késői válaszért. Általában ezek az adatok a film megnevezésében szoktak szerepelni. Ha abban nem látsz semmi ráutalót, akkor sajnos marad a próbálgatás.
2012. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor próbálgatok!
2012. jan. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!