Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti sem bírjátok Bear Grylls?

Ti sem bírjátok Bear Grylls?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 11:58
 1/4 anonim válasza:

Üdv!


A helyzet az, hogy én régóta nézem ( vagy 3 éve ) a Túlélés törvényeit a Discovery-n, tehát hozzá tudok szólni valamicskét Bear Grylls műsorához.

Én nagyon bírom az ipsét. Ha valaki nézi a sorozatot, láthatja, hogy mennyi mindent bevállal és mennyi veszélynek teszi ki magát, gondolok itt a szakadékokon való mászás, átugrálás, mocsarak tele krokodillal, vagy a sivatagok borzalmas körülményeire, ahol szintén bemutat hajmeresztő dolgokat. Ugyanakkor bárhol ledobják, jászi könnyedséggel elkezd beszélni mondjuk egy előtte található virágról vagy gyümölcsről, hogy ehető e avagy sem, vagy pedig miért nem fogyasztható avagy sem.

Nyilván vannak benne megrendezett dolgok, mert különben lennének részek, amelyek baromi unalmasak lennének és visszaesne a nézettség.


De hadd kérdezzek valamit. Ne inkább ezt nézzük, mint a Győzike show-t vagy a Való világot? Nem több értelme van 100-szor mint a legtöbb manipuláló TV adásnak manapság?

Az se véletlen hogy népszerű a Man vs Wild.

2012. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira ellenszenves a fotókon,hogy én egy részt sem láttam!Nem is fogok!
2012. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak teljesen igaza van....
2012. jan. 14. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó arc, és jó a Túlélés törvényei is, bár én az Éljük túl a katasztrófát jobban csíptem.
2012. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!