Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Nana című animének mikor...

A Nana című animének mikor lesz 2. évada akár magyar felirattal?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne mert nekem a 47. rész nem zárta le a dolgokat,gondolom direkt azért hogy kíváncsiak legyünk a 2. évadra.

Annyi kérdés merült fel bennem.

Pl hova lett Oosaki Nana az utolsó részből?Mért nem volt ott a többiekkel?Ugyebár mondott olyasmit hogy "ha most újra találkozhatnék veletek" És Takumi hol volt?Shin és Reira kapcsolata hogy folytatódott?Nobu és Hachiko összejönnek még?

Pár helyen olvastam hogy a mangában Ren meghal=/


2012. febr. 5. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
hát a manga most 21- kötetnél jár, az anime az első 12-őt dolgozza fel, akkor ha tipelhetek a 24 kötet után kezdik csinálni, ha egyáltalán csinálni akarják
2012. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amugy meg angol oldalakon azt irják, hogy akkor lesz következő évad, ha a mangaka befejezi a mangát
2012. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
meg tudnám mondani hogy hova lett nana az utolsó részből (a manga alapján) de nem akarom elsütni a spoilert..
2012. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a manga sem fog folytatódni egy jó darabig, mert a mangaka valami komoly betegségben szenved.... :(
2012. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ayame707 válasza:
Nekem azt mesélte az egyik osztálytársnőm, hogy ő olvasta valami magazinban, hogy Hachi majd össze jön Noubuval, mert Takumit rajta kapja egy pasival..... Én ezt nem igazán tudtam azóta sem feldolgozni... Mi a véleményetek?
2012. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az tuti valami fan fic lehetet....
2012. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A manga írója/rajzolója azaz Yazawa Ai már felépült a betegségből,azt nem tudom megmondani,hogy folytatja-e a mangát,valószínű igen.Takumi pedig nem pasival,hanem csajjal csalta meg Komatsu Nana-t.Azt nem mondom meg kivel,ezek nem biztosak,csak hallottam több helyről.Én is reménykedem az anime folytatásában,ez a kedvenc Anime-m,magamra ismerek egy kcisit mindegyik szereplőböl ;) :D
2012. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én minden kérdésedre tudok válaszolni de az Spoiler.annyit elmondok hogy a 47. rész előtt kihagytak sok mindent,ami a mangában benne volt...De majd az animéban bemutatják a kihagyott eseményeket
2013. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsi a szpojlerét de úgy hallottam Reirával fog lefeküdni Takumi. Ren autó balesetben meghal. Nem biztos de én így hallottam. Ja és összejön Nobu Nanával.
2015. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miiii, najo még csak most néztem meg. Mekkora spoilerek vannak itt:O
2022. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!