Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik mangat tartod izgalmasa...

Melyik mangat tartod izgalmasabbnak, erdekesebbnek : Naruto vagy Bleach?

Figyelt kérdés
melyiket varod,hogy hamarabb megjelenjen,es miert??

2012. febr. 17. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a Naruto most kicsit mozgalmasabb és azt jobban várom, de nem azt várom hogy hamarabb megjelenjen, hanem hogy időben ahogy szokott :)

Korábban amikor benne voltak az Aizenes harcok sűrűjében, akkor volt olyan hét, hogy kicsit türelmetlen voltam amíg kijött a következő Bleach, de most simán kivárom ezt is meg a Narutot is. Azaz nem nézem meg fél nappal korábban angolul :)

2012. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Narutot már kisgyerek korom óta nézem és szerintem jobb mint a bleach de ízlés dolga.
2012. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Naruto :)

A Bleach-t is szeretem, de a fillerekkel nagyon össze tudnak zavarni, mert nem illeszkednek az alap sztoriba.

2012. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén: én mindkettőt szeretem, de a Naruto kicsit izgalmasabb.

A Naruto akár egy részében is megfigyelhető, hogy mindig a legizgalmasabb jelenetnél jön a vége.

Igaz, hogy a Bleach-nél is ugyanezt csinálják, de viszont, mint említettem a Naruto-t jobban szeretem.

2012. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naruto története normálisabb.
2012. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!