Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan anime, amiben NŐI...

Olyan anime, amiben NŐI SZAMURÁJOK vannak?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek, amiben női szamurájok (karddal) harcolnak mittudom' én mivel szemben. Meg szerelmi szál is jó lenne, ha lenne benne, és nem kell modern (mostani) időkben játszódnia.
2012. febr. 22. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
animét nem tudok, de a KILL BILL-t láttad? abban is vannak csajok (meg pasik is) és szamurájkardoznak :)
2012. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azumi - élőszereplős 2 részes film, nincs se animében se mangában, de számomra az eddig látott legjobb keleti (japán) produkció. A szerelmi szál tragédiával végződik és nem is kap túl nagy hangsúlyt, mivel nélküle is épp elég a dráma.

Amatsuki - anime, régi kor, női szamuráj megvan, de mivel nem találtam hozzá feliratot, nem néztem végig.

2012. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.ik amatsukira van magyar felirat az uraharán.
2012. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hyakka Ryouran: Samurai Girls

Nekem nem tetszet,de vannak bene női "szamurájok",csak már kicsit eltúlzott.Nekem személy szerint nem tetszett,de annyira nem tűnik rossznak.Azt meg,hogy milyen korban játszódik elég nehéz lenne megmondani.Olyan mintha napjainkban játszódna,de Japánba a kultúra még mindig olyan lenne mint régen.

2012. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bitangjó válasza:

Hyakka Ryouran: Samurai Girls nekem bejött, csak kár h olyan rövid volt.


Ezen az oldalon a keresőbe meg lehet adni több kulcsszót is ami alapján keres. Nézd meg hátha találsz vmi jót :)

[link]

2012. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Manyuu Hiken-chou"


Egészen biztos vagyok benne, hogy valami ilyesmit keresel :)

2013. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!