Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Japán sorozatok magyar felirat...

Japán sorozatok magyar felirattal mik vannak? (nem anime)

Figyelt kérdés
Japán doramákat keresek egy ideje, találtam is, csak azt nem tudom letölteni, vagy éppen ha torrent-ről nem jön. Szóval olyat szeretnék, ami most is le lehet tölteni. nem baj ha most is fut. Lehet szinte bármilyen műfajú, de a lényeg hogy jó legyen. Azért fordultam ide, mert már nem találtam. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. márc. 7. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Tessék :) Itt meg találod az összes magyarra lefordított sorozatot, amit különböző oldalakról lehet letölteni, de az is oda van írva (az oldal menüben vannak a kész doramák alatt a befejezett doramák, és az oldalmenü alján van olyan hogy kategoriák, ott pedig az összes, ami még nincs kész dorama is ott van)

[link]


Illetve itt is nézelődhetsz, de ezeket is felírták az előző linken:

[link]

(ezen pedig baloldalt Subtitle index menü alatt találod a feliratokat, itt több nyelvű is van többek között a magyar(hungarian) is :)


Jó szórakozást ^^

2012. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Animék live actionjai .

Van millió meg 1

2012. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Péter飛多 válasza:
Éjszakai vadász, Kwaidan stb...
2012. márc. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a doramamajmot már ismerem, szeretem az oldalt :D
2012. márc. 10. 10:47
 5/8 anonim válasza:
Playful kiss
2012. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Paradise kiss, bár ez nem sorozat.

You're beautiful

My girl

Marry me, Mary :)

2012. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú :) Én ugyan ezeket keresem csak koreaiba azok jobban tetszenek mint a japánok! 1 et tudok a Hana Yori Dango ( Boys over flowers-koreai) Nem tudom láttad-e a japán sorozat animét a Hitokiri Battousai-t...Van filmben is!! Habár nem sorozat,de nagyon jó :)
2013. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is koreai dorama párti vagyok sokkal inkább, szerintem modernebbek és összeszedettebbek a történetek.

Nem akarok kötekedni, de a Playful Kiss és a You're Beautiful hol japán? Mindkettőt láttam, mindkettő fantasztikus és mindkettő KOREAI kérem szépen.:)

2013. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!