Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani jóó animéket?

Tudtok ajánlani jóó animéket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat ami vicces, nem több 100 résznél, és már nem fut.:)
2012. ápr. 2. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ao no Exorcist, egyik kedvenc :D 26 részes

Gintama, amin a földön lehet fetrengeni, de az meg 201 + 51 rész

Boku wa Tomodachi ga Sukunai, ez is kedvenc 13 rész

Soul Eater, kihagyhatatlan 51 részes

Special A, jók a viccek, romantikus inkább lányoknak 26 rész

Ichiban Ushiro no Daimaou, ehhez inkább semmit, látni kell :D 12 rész (talán)

Danshi Koukousei no Nichijou, most is fut, de a viccek hihetetlenek :D imádom

Kore wa Zombie desuka? itt is,elég érdekes :D 12 + 2 ova

Hetalia, történelem humorral és csak humorral, sok része van, azt hiszem több mint 100, viszont mindegyik csak 5 perces :D ne hagyd ki :D itt csak röhögni lehet 51 + 48 + 3

Sayonara Zetsubou Sensei, mondjak többet az öngyilkos tanárnál? :D amúgy nem ilyen morbid cucc, itt is szinte csak poén van, mondjuk csak az első 3 részt láttam eddig xD 13 részes, de ha jól tudom van még több évadja is

Shugo Chara is elég vicces, de itt van komolyabb történet, ilyen lányos átváltozós mágikus dolog, de nekem nagyon tetszik :p 51 + 51 + 24

aztán még ami ilyen vicces-lányos-romantikus : Ouran Koukou Host Club(26rész),Yamato NAdeshiko Shichi Henge(26rész),Toradora!(26 + 1 rész),Fullmetal Panic? Fumoffu(13rész)


Több nem jut az eszembe, de én mindegyiken nevettem :D ha valamelyik tetszik írd meg, kíváncsi vagyok :D

2012. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Kuragehime, Kaichou wa maid sama, MM!, Ouran Highschool host club, Seitokai Yakuindomo, Skip Beat(!BEST XD)
2012. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lovely Complex, Itazura na Kiss, Kaichou wa Maid-sama, Ouran High School Host Club, Special A, Yamato Nadeshiko Schichi Henge

Ezek mind romantikusak, de rengeteget lehet nevetni rajtuk. Nem kifejezetten romantikus a Baka to Test to Shoukanjuu, de nagyon vicces és idióta, a Dokuro-channal együtt, hát az meg egyenesen agybeteg. Ezek mind 12-24 részesek, kivéve a Dokuro-chant. Amit még mindenképpen ajánlanék, az a Fairy Tail, most jött ki a 128. része, szóval túl van már a 100-on, de nagyon izgalmas, drámai és vicces, remekül váltogatják a hangulatokat:))

2012. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hetalia! :) 100 rész plusz a film plusz a 6 special, egy rész 5 perces. :) vicces, jó az ötlet, tökéletes.:)
2012. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vera-chan válasza:

School rumble

Sírni lehet a röhögéstől!XD

2017. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!