Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Paranormal Activity 3 jó film?

A Paranormal Activity 3 jó film?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Filmnek azért nem nevezném, de összexartam magam rajta :)
2012. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Alig bírtam végigülni, vártam már, hogy lesz végre valami ijesztő benne, de... A PA csak hozta a szokásos szar formáját. Aki ezen "összexarja" magát, az max 13 éves lehet.
2012. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Épp kérni akartalak, hogy minősítgess engem :)
2012. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neharagudj, csak egyszerűen szerintem ez egy 13 éven felülinek nem félelmetes. Meg "összexartam magam". Ha normálisan szeretnéd leírni: összeszartam magam. Nem értem, hogy miért kell lerombolni napok, hetek alatt azt, amiért valakik éveken át küzdöttek...
2012. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát szerintem nem rossz. Amúgy egyeltalán nem félelmetes.
2012. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem félelmetes, nem értem mi ez a nagy hisztéria körülötte.
2012. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez rohadt szar. Tele van logikátlan baromságokkal. pl az elején van egy jelenet amikor a főszereplő csaj még terhes majd találnak egy kazettát a kölyökkorukból, és mi nézők ezt látjuk de kérdem én, ha ez egy előzmény és megnézték ezt a felvételt, akkor az előző részekben már nem kellett volna tudniuk erről a szellem mizériáról?
2012. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amugy én 16vagyok és tegnap néztük meg haverokkal. éshát kinek mi az ijesztő;) sztem k****nagyfilm:DD deamugy az nagy h megnézik a gyerekkorukat és azután sem hiszek benne. meg h a boszinagyanyuk nevelte fel őket?!xd namindegy. attólmég jooo.DDDD
2012. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!