Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Party szörnyek? Két változat?...

Party szörnyek? Két változat? FONTOS!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

2 változat van, de mindkettőbpl van magyar szinkronos?honnan szedhetem le őket?(esetleg a '98-ashoz felirat+angolul?)a 2003-asat már láttam angolul, de magyarul még nem. Van jelentős különbség a kettő közt?ha igen melyik a jobb?



2012. máj. 9. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt még én sem láttam, de ha minden igaz, az egy dokumentumfilm. Ha megnézed, minden szereplő saját magát alakítja.

A második pedig ugye az igaz történet filmváltozata. :) Szóval nagy a különbség, gondolom.

2012. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a másodikat én most már láttam mind magyarul mind angolul (felirattal, az angol jobb) de az első sajnos még mindig nincs meg, pedig nagyon érdekel, tudom hogy dokumentumfilm egyébként:)
2012. jún. 18. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal jobb angolul! :))) Nekem megvan DVD-m, így mindkét változatot láttam, de a szinkron azért nem éri fel az eredeti hangulatát. :)


Engem is úgy érdekelne a dokumentáció, de szerintem Magyarországon meg sem jelent... :/

2012. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!