Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3. évad utolsó...

Vámpírnaplók 3. évad utolsó rész. Elena vámpír lett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Épp most végeztem vele, szerintem igen. Nagyon izgi XD
2012. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:) igen, alig várom a 4. évadot...de nem tudja esetleg vki h hány évados a film?
2012. máj. 13. 10:11
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem is.. :D legalábbis elviekben annak kell lennie.. de mondjuk biztos megpróbálnak kitalálni valamit hogy megússzák ezt a vámpírosodást..aztán hogy sikerül-e nekik.. hát.. nem tudom.. de egyszer úgyis vámpír lesz belőle.. csak győzzük kivárni..
2012. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem igen, mivel nem nyírnák ki a főszereplőt.
2012. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 fufufinka válasza:
Az lessz hogy Elena vámpírrá változik de meg fog halni és szellemmé változik de malyd segítenek neki a boszik hogy újra életre kelljen de Damon meg fog halni :/
2012. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Úgy tudom 8 évad lesz belőle ( forrásaim szerint ) :DDD
2012. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
fufufinka honnan tudod? Nem hiszem, hogy ez igaz, amit leírtál. Az első része lehet, de a 2. nem hiszem. Hogy Damon meghalna? A rendezők nem tennének ilyet, mert egy csomóan akkor megutálnák. Lehet hogy meghal egy kis időre, de biztos találnak rá módot, hogy visszahozzák. Elvégre ő is az egyik főszereplő.
2012. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LDorii ***** válasza:

Szerintem onnan szedi, hogy a könyvbe így van.Én olvastam a könyvet, csak a főszereplők(tehát Elena, és a Salvatore fiúk) Egyeznek, amúgy teljesen más a könyv, meg a film. Sehol nincs a filmben(legalábbis eddig) olyan, hogy Stefant elrabolják, Damont megszállja egy Sincsi nevű valami rókaféle szerzet,aztánhogy elmennek valami Démon világba, hogy megmentsék Stefant... Én csak a hatodik könyvig olvastam, de épp elég volt. Maradok a filmnél. :D:D:D


De hogy a kérdésre válaszoljak: Igen, vámpír lett.

2012. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet hogy a vízben nem fulladt meg, csak elájult, és a vámpírvér amit kapott az hozta rendebe, de nem a halálból jött vissza vámpírként. De ha nem így van és vámpír lett, akkor tök izgi hogy mi lesz a kövi évadban.

Én úgy hallottam hogy 6 évadra szerződtek a szinészek.

És szerintem Damon tutira nem hal meg. Nagyon sokan elpártolnának a sorozattól (szerintem. ) Remélem ezt a rendezők is tudják és nem nyiratják ki Damont. De ha mágis én nakkor is nézni fogom. Az tuti. :D :D

2012. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy agyvérzése volt, és a halál küszöbén állt ha jól emlékszem, ezért kellet neki a vér. Én is 6. évadról hallottam. Ha Damont kinyírják, akkor igazából semmi értelme nem lesz az egésznek... Mivel eddig Elena szívéért "harcoltak". Akkor ha Damon meghal elveszti értelmét.. Legalábbis szerintem. Ahárhogy is lesz, én nézni fogom :D
2012. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!