Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3. évad utolsó...

Vámpírnaplók 3. évad utolsó rész. Elena vámpír lett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 21:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
Igen, vámpír lesz, mert ugye agyvérzést kapott és a doktornő vámpírvérrel segített neki a gyorsabb gyógyulás érdekében.És amikor lezuhannak a hídról, Elena vámpírvérrel a szervezetében hal meg. És mutatják is a legvégén hogy feléled. Meg amúgy is, sok spoiler van, ami alátámasztja hogy befejezi az átváltozást. Pl.: Caroline és Stefan közelebb kerülnek egymáshoz, amiközben Elena átváltozik. Caroline esélyes az Új Lexi szerepére Stefan szemében...
2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 BonnieFan válasza:
Szia. Igen Elena vámpír lett, mert Meredith (az orvos) Damon vérével tudta csak meggyógyítani Elenát (mert agy vérzése volt) És aztán ugye Rebekának köszönhetően lehajtottak a Wickery-hídról, úgy, hogy még nem szállt el a szervezetéből a vámpír vér. Ezértaztán Elena vámpír lett. De ha még nem láttad a többi részét akkor javaslom, hogy a Nézz sorozatokat-on nézd meg, mert ott bár még csak angol szinkronnal és magyar felirattal van fent az indavideó egész jó minőségű. Ott még csak a 4. évadig van fent, de szinte biztos vagyok benne, hogy az 5. évad is sok izgalmat és "harcot" támogat a számunkra. Remélem segítettem, bár egy kicsit elkéstem a válasszal. :)
2013. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nos kedves emberek!

Igen, Elena vámpír lesz, mivel mikor a vízben vannak, Elena azt mondja Stefannak, hogy először Matt-et vigye felszínre. Megtette, és mikor visszament Elenáért, ő már meghalt, igazából. Aztán Damon vére miatt ébred fel, ezúttal vámpír lesz. :)

A másik teória! Igen sokatok jól hallotta, hogy Damon meghal. Vagyis igazából nem halt meg, csak A túloldalon ragadt, mikor vissza akart hozni egy embert. (Bocsánat, de már nem emlékszem, hogy kiért ment.)Szóval úgy igazából nem halt meg, csak egy kis szerencsétlenség érte.

De ne tessék aggódni, mert visszajön!

Tehát senki ne gondolkozzon olyanon, hogy Damon-t kiszerkesztették a sorozatból.

Igenis benne lesz továbbra is.

Még akkor is benne van, mikor "meghal".


És lehetséges, sőt több mint valószínű, hogy ez már egy nagyon régi kérdés, illetve válaszok, de nekem annyira jól esik most ez, hogy szinte le se tudok állni. Ne haragudjatok, de olyan felszabadító érzés, mikor kiadod magadból azt amit te tudsz. :)

2018. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!