Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dexter c. sorozatból melyik...

A Dexter c. sorozatból melyik a legjobb évad (1,2,3,4,5,6) és miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem az összes tetszett, bár volt egy évad, amiből nem láttam pár részt. Elég régóta nézem, szóval nem emlékszem pontosan az évadokra, hogy melyikben mi volt, de azt tudom, hogy az utolsónak a vége elég ütős volt. :) 16/L
2012. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én sem emlékszek már rá, de ha jól rémlik a kritikusok meg az emberek többsége szerint a 4 az etalon.
2012. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a 2.évad, az öbölbéli mészáros (lol?) üldözése izgalmas volt, de negatívumnak meg ott az a nyomorék lila.. ennek ellenére a 2. a legjobb, szerintem
2012. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jó mindegyik évad, de eddig nekem is a 4. évad az etalon, viszont ezt úgy mondom, hogy a 6.-at most fogom elkezdeni:)
2012. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
2. a legütősebb,meg a 4.
2012. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4. évad a legeslegjobb, persze mindegyik jó, de az különösen.
2012. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
az 5. a legszarabb. szörnyen unalmas volt, és a Migel esetéhez hasonló volt, mikor Lument magamellé vette
2012. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig az 1. volt a legütősebb, legjobban felépített, és a 6. vége, de különben nekem mindegyik nagyon tetszett :)
2012. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Eddig csak az első 5-öt láttam, s ebből mondom, hogy a 4. volt talán a legjobb. Legjobban felépített, rengeteg fordulattal és egy tökéletes ellenféllel. Viszont ott az 5. évad, amelyet nem is nagyon hasonlítanám egyikhez sem (esetleg a 3.-hoz, viszont az messze nem volt ennyire hatásos), mivel itt inkább a pszichikai dolgokon, Dexter jellemfejlődésén volt a hangsúly. Az első 3-4 része kicsit furára sikeredett, "csend és hullaszag" feelinggel, nulla történéssel. De a további részek, főleg az utolsó négy nekem nagyon tetszett.
2013. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 4. volt a legjobb.
2013. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!