Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dexter c. sorozatból melyik...

A Dexter c. sorozatból melyik a legjobb évad (1,2,3,4,5,6) és miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:54
1 2
 11/15 anonim válasza:

Az 1. évad nagyon jól lett felépítve, nagyon jó a történetvitele, izgalmas, és lényegre törő. A Hűtőkocsis Gyilkos karaktere nagyon jól el lett találva, és az évad befejése is igen tetszetős volt.


A 2. évad. Nos ez szerintem kicsit, megoszthatja a nézőket, mégpedig azért mert viszonylag kevés gyilkolászást kapunk, de kapunk helyette egy elég izgalmas, az egész évadon át tartó Bay Harbori Mészáros üldözését. Ez is igen jól össze lett rakva, minden összefügg, szépen és érthetően vezeti a történetszálat. Viszont cserébe kapunk egy szörnyen idegesítő, libát Lila néven...(aki látta az évadot tudja miről van szó).


A 3. évad. Az összes évadot láttam eddig, és fenntartom a véleményem, hogy a lehető legjobban el lett rontva a 3. évad. Rettentően unalmas, bugyuta történetszál, szinte élvezhetetlen volt, alig vártam hogy a végére érjek...


A 4. évad, megkockáztatom a legjobb lett az összes közül.

Nagyon izgalmas volt, remek fordulatokkal, egy kiváló ellenféllel, akit ugyan megismerünk az évad elején, de ez nem rontja el a "feelinget". Az évad befejezése nagyon hatásos, csak ajánlani tudom ezt az évadot.


Az 5. évad nem rossz, jó az alapötlet, de el lett rontva azzal hogy, Dexter magához vette Lument. Így a jól megszokott egyéni akciókból szinte semmit nem látunk.

Összességében egész jó az évad, élvezhető, nincs, vagy igen kevés az unalmas rész benne.


A 6. évad. A 4. után a legjobb, az én nézeteimben. A története nagyon tetszik, "két" remek ellenféllel. Nagyszerű az alapötlet, és nagyszerűen lett kivitelezve.

A 4. évadhoz hasonlítanám leginkább, jól sikerült évad.

2013. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Számomra kb ilyen sorrendben 4 > 2 > 1 > 6 > 7 >> 5 >> 3 . Összességében eddig mind tetszett, az 5. és a 3. volt kicsit gyengébb, de abból is az 5. egész szerethető volt, a 3. kevésbé, az kb a 8. részig teljesen lapos volt, végén viszont felkapták eléggé. Ha olyan lett volna az egész évad mint az utolsó 4 rész akkor tuti nem az utolsó helyet foglalja el most a listámon.


Kiegészítésképpen még az előző hozzászólóhoz:


7. évad:

Hatalmas cliffhangerrel indult, rengeteg fordulat van benne az elején, kiváló karakter a főellenség is (a Szentháromság után szerintem a legjobb). A főhősünk pedig a 2. évad óta először kerül komolyabb bajba, amely az évadzáróban csúcsosodik majd ki.

2013. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Igen, a hetedik évad is igen jó lett :)


De a kérdező csak a 6. évadig kérdezte, ezért nem tettem említést a 7-ről. :)

2013. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Az elso 6 évad egész jo,

nekem főleg a 4. tetszett.


Az utolsó ket evad furán szenvedos lett, tele dramaturgiai hibákkal, de nézhető**.


Az elso hat évad nagyon bejött,

az utolsó kettőnél alig vártam hogy vége legyen.

Az utolsó két évadot izomból néztem meg.

2014. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mindegyik évad jó, mert mindegyikben, az "unalmasakban" is Dexter jellemfejlődését láthatjuk, mindegyik hozzátett valamit Dexter jelleméhez, mindegyikben valami újat tapasztalatot szerzett.

DE nézői fejjel igen az 3. és az 5. egy ideig unalmas, az 1. egész jó, a 2. szinte a legjobb lehetne, ha nem lenn ott az a hülye k rva, a 7. már teljesen másról szól, mint az első 6 de nagyon jó évad, és tényleg a 4. a legjobb. A 8.at még nem láttam.

2014. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!