Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tiltott szerelem török...

A tiltott szerelem török sorozatnak miért ez a címe? Kinek tiltott a szerelme, vagy mi van?

Figyelt kérdés
időnként nézek meg egy-két részt, de az adott címet nem nagyon értem.
2012. jún. 1. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a sorozat tartalmához,csupán nem tudtak semmilyen érzelgős címet találni,már csak ez volt szabad :)
2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 elvyraa_ válasza:
A tortènet arrol szol hogy van egy gazdag ozvegy fèrfi, aki a 2 gyerkèvel ès egy tàvoli rokonàval Behlulel èl. Az ozvegy nagybàcsi, elvesz egy fiatal gyonyoru szèp lànyt akit Bihternek hivnak. Szoval Bihter ès Behlul egymàsba szeretnek, ès ezèrt ez a cime hogy Tiltott szerelem ;) Persze vannak mèg itt szerelmi szàlak, èrdemes nèzni :)Bocsi hogy èkezetek nèlkul irtam, kulfoldrol irok...
2012. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, csak elég lassan halad a cselekmény.


köszönöm a választ

2012. jún. 7. 20:32
 4/8 elvyraa_ válasza:
Igen, ez igaz, de most kezd jo lenni ;) Habàr èn neten nézem, de nekem is mindig vàrnom kell mig felteszik az uj rèszeket...
2012. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
melyik oldalon nézed? mert egy online oldal, ahová nagyon sok sorozat fel volt töltve, már megszűnt.
2012. jún. 8. 15:10
 6/8 elvyraa_ válasza:

Tessk, itt van egy link :)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm !
2012. jún. 11. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért tiltott szerelem mert: Behlül szerelmes a bácsikájának a feleségébe, tehát tiltott neki.
2012. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!