Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik szerintetek a legrosszabb,...

Mik szerintetek a legrosszabb, illetve a legjobb filmek, amiket már eddig láttatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Legjobb: a forrás, az út, legenda vagyok, pillangóhatás, a holló


Legrosszabb: ideglelés (számomra tömény unalom), egyedül a sötétben, bloodrayne, a macska - le a kalappal (ezmiez???)

2012. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legjobbak: Nekem 8, Kellékfeleség, A szikla, Con Air, Ál/arc, Bad Boys, A nemzet aranya, 8 mm, A tűzben edzett férfi, Másnaposok, Tiranic, Szerelmünk lapjai, Távkapcs, Mobil, Elrabolva, A nap könnyei, Őrült, dilis szerelem stb.


Legrosszabbak: Édes november, Az országút gyilkosa, Jóbarátok, Fertőzés, A Lazarus-terv, A nő ötször, A dögös és a dög, Földre szállt boszorkány, Hipervándor, Nem fogadott hívás, Sikoly, Szerelem és más drogok.

2012. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legjobb : Irány a börtön , Totál káosz , Interjú a vámpírral , Életfogytig , Star Wars , Közönséges bűnözők , A halál keresztútján ....


Legrosszabb : Parfüm , Séta a múltba , Katonák voltunk , A keselyű 3 napja , Holtpont ....

2012. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legjobb: -Pihenő a pokolban

-Halálos kitérő (Összes rész)

-Sziklák szeme (Összes rész)

-Wolf Creek

-Sziklák vére


Legrosszabb: -Pontypool

-Kiálts Farkast

2012. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legjobb filmek szerintem: A taxisofőr,Testvérbosszú I.-II.,Donnie Darko,Nagy Hal,Huligánok,Taxidermia


A legrosszabb: Alkony összes :)

2012. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Alkonyatot én se bírom lány létemre. :)
2012. jún. 3. 00:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Még írjatok légyszi.
2013. jún. 8. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb:

Amerikai História X

A Gyűrű ura: a két torony

A bakancslista

Véres Gyémánt

Avatar

Zombieland

Z Világháború (ha már a zombiknál tartunk)

A Sötét Lovag

Doom (2005)


A legrosszabbak:

Alkonyatok

Vespa (ez egy értelmetlen zsidó féldokumentumfilm, osztállyal néztük, de még a tanárnak sem tetszett ezért lekapcsoltuk)

Dragonball Z Evolúció

Póktámadás

2013. aug. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!