Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A harry Potter 7/1-ben,...

A harry Potter 7/1-ben, amikor Harry és Hermione csókolózik meztelenül, akkor amikor a jelenetet forgatták élőben is meztelenek voltak vagy csak effektel megcsinálták?

Figyelt kérdés
Nos az érdekelne, hogy élőben is meztelenek voltak vagy vmi számítógépes effektussal csinálták meg olyanná. Azt láttam, hogy van benne effekt, de az érdekelne, hogy a meztelenséget is a számitógép csinálta-e

2012. jún. 4. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Dan szerintem ledobta a pólóját és kész

Emma meg max valami bőrszínű melltartóban volt és gépen még rádolgoztak

szal nem voltak meztelenek szerintem

2012. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szimplán digitális trükk.

Sztem olyan technikával rögzíthették az arcukat, amit az L.A . Noire játékban használtak, a testüket meg megcsinálhatták sima viasz effekttel. Szerintem. De az tuti, hogy a test nem az övék, mert az teljesen digitális.

2012. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, és Daneilnek meg a himbilimbje felállt. Eléggé perverz a logikád.

Komoly: biztos hogy volt rajtuk valami, ami eltakarta a nemiszerveiket, Emmának meg börszínű melltartója volt, vagy a haja volt ott nem tom... Meg egy kis péussz digiefekt.

2012. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy Danieltől(H.P.) megkérdezték egy interjúban (egy újságban olvastam), hogy kivel élvezte jobban a csókot Bonnieval(Ginny) vagy Emmával(Hermione). először nem akart válaszolni, de azt mondta hogy emmával nagyon élvezte, szerinte istenien csókol...csak egy kis háttérinfó :)
2012. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!