Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Inuyasha animéban Inuyasha...

Az Inuyasha animéban Inuyasha miért nem használják fel a saját céljaikra a Szent Ékkövet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok például,minthogy bele tennék a Tessaigába,hogy erősebb legyen.
2012. jún. 22. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert Kagome Kikyou reinkarnációja, ezáltal védelmezi azt, és hogyha gonosz célra használnák fel akkor az beszennyeződne; "Az ékkő szebben csillog, ha gonoszság színezi.

De az is igaz, hogy csak magát, illetve a társaikat védelmezné vele, de mégis ölne vele...

2012. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy rész amiben Inuyasha megpróbálja, de nem megy. Azért nem, mert a Tessaiga, egy szellem kard, ami segít elzárni Inuyasha szellemi erejét (a gonoszat), és amikor megpróbálj beletenni a kardba, akkor annyi ereje lesz ezáltal a Tessaiga-nak, hogy Inuyasha átváltozik. Nem tudja használni, mert a túl sok szellemi erő elpusztítaná mindkettőjüket. Mármint a kardot, meg Inuyasha-t is.
2012. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,pont miután fel tettem ide a kérdést,néztem azt a részt. De azért köszönöm mind kettőjüknek :-)
2012. júl. 4. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, ne sértődj meg, de nem értek egyet! Akkor és ott InuYasha azért változott szellemmé, mert Kagome nem volt ott, hogy megtisztítsa az Ékkövet, így Naraku gonosz aurája beszennyezte. Így InuYasha szellemmé változott, de miután Kagome átölelte és kezével megérintette a Tessaiga pengéjét, az Ékkő megtisztult, InuYasha pedig visszaváltozott.
2013. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!