Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok ILYEN horrort?...

Mondanátok ILYEN horrort? (lent a szempont)

Figyelt kérdés

Szóval én már igen sok horrort láttam és nagyjából tudom,hogy mikor mi fog történni,ismerem nagyjából az összes "alap" effektust(pl: hirtelen a tükörben meglát valakit,vagy egy embernek sokéig nem mutatják az arcát,de amikor megfordul valami horrorisztikust látunk,vagy nézi a sötét semmit és hirtelen felbukkan egy arc vay ilyesmi,stb...)szóval olyan kéne,amiben nem lehet előre látni/érezni,hogy mi fog történni.Remélem azért értitek :)

kézikamerás horrorfilmeket ne számítsátok!(már amúgy is láttam mindet).



2012. jún. 23. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Végső állomás, vagy Fűrész szériák.
2012. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de azok szerintem pont olyanok,mint amit leírtam.Meg amúgy is divatfilmek,szóval inkább olyat mondjatok,ami kevésbé ismert.
2012. jún. 23. 15:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Más világ

Magasfeszültség

The children

Halálos hallgatás

A gyilkos szoba

2012. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az árva


Én nem láttam még, szóval nem biztos hogy beleillik a képbe, de annyira nem szokványos történet.

2012. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

# 3/4

a Magasfeszuültségen én is gondolkoztam,azt többen is ajánlották :) a halálos hallgatás szerintem unalmas,de a többit köszi.

# 4/4-mondták már nekem is többen,hogy jó,de még nem volt alkalmam megnézni.

2012. jún. 23. 17:40
 6/15 anonim ***** válasza:
A Magasfeszültség végét a horrorfanok a közepére kitalálják, az Árva pedig nem horror, viszont tényleg jó film.
2012. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Husk, Devil, Devil inside, Katakombák, They, a barlang 1-2, wrong turn, turistas, halottasház, The Broken, Shortcut, Wolfcreek, The fouth kind, A fekete ruhás nő, 100 feet, Menekülj, 11-11-11, Apollo 18, The Tunel, A rítus, Élve eltemetve.
2012. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hú,köszi :)

A barlangnál a The descentre gondolsz ugye?és nem a the cave-ra?

2012. jún. 24. 18:22
 9/15 anonim ***** válasza:
igen descent. szerintem mind a két része nagyon jó.
2012. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!