Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok ILYEN horrort?...

Mondanátok ILYEN horrort? (lent a szempont)

Figyelt kérdés

Szóval én már igen sok horrort láttam és nagyjából tudom,hogy mikor mi fog történni,ismerem nagyjából az összes "alap" effektust(pl: hirtelen a tükörben meglát valakit,vagy egy embernek sokéig nem mutatják az arcát,de amikor megfordul valami horrorisztikust látunk,vagy nézi a sötét semmit és hirtelen felbukkan egy arc vay ilyesmi,stb...)szóval olyan kéne,amiben nem lehet előre látni/érezni,hogy mi fog történni.Remélem azért értitek :)

kézikamerás horrorfilmeket ne számítsátok!(már amúgy is láttam mindet).



2012. jún. 23. 15:31
1 2
 11/15 anonim válasza:

Bújócska

Amíg alszol- bár ezt inkább thrillernek mondanám. Hatásos film, de csak erős idegzetűeknek ajánlom, nekem legalábbis sokáig rossz érzésem volt utána. Persze a hatás egyénenként változó. :)

Ne félj a sötétben

Elhagyott szoba.

az Árva tényleg nagyon jó!

2012. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

31.kilométer

Mészárlás szabály szerint

hetvenöt

2012. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A barlang 1-2 többet is mondanák Az Árva jó! :DDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az Árva akármennyire is mondjátok, nem horror.
2012. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem,és ráadásul teljesen ellentmond a feltételeknek,amiket megadtam,de azért köszönöm a választ.
2012. júl. 17. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!