Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan égessem rá a feliratot...

VargaB kérdése:

Hogyan égessem rá a feliratot a filmre Format Factory 2.80 programmal?

Figyelt kérdés
Ha valaki lenne olyan kedves és részletesen leírná, hogy srt fájlt hogy tudok ráégetni egy avi videóra, az nagyon jó lenne! Köszi!

2012. júl. 9. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,ha rossz választ adok,nem vagyok benne biztos,hogy ugyanazt a verziót használom,de én így szoktam égetni:

mindent-->avi

ott mielőtt betallózod a fájlt,amire égetni szeretnél rámész,hogy kimenet beállítása.Ott alul lesz egy olyan,hogy további felirat,arra kattints rá.Oda tallózd be az srt fájlt,amit rászeretnél égetni az avi-ra.Utána tallózd be a videofájlt is természetesen és kezd el a kmonvertálást.Arra figyelj oda még,hogyha dvd lejátszón szeretnéd majd nézni,akkor a kimenet beállításánál majd a "video kódoló" résznél rakd Xvidre vagy divx-rwe.

Remélem tudtam segíteni.Ha nem,akkor itt egy video: http://www.youtube.com/watch?v=VlXxTuzFpWY

2012. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!