Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sherlockban szerintetek...

A Sherlockban szerintetek hogyan élte túl a főszereplő az utolsó részt?

Figyelt kérdés

Azon a teórián kívül, hogy jött a Doktor a Tardissal és elkapta, vagy hogy a Teselecta segített neki. Ez is elég Moffatos lenne, de ebben a sorozatban ugye nem túl valószínű.


Tehát hogyan lehet úgy leugrani egy 2-3 emeletes épület tetejéről, hogy az embert a földön találják meg vérző fejjel és az orvos barátja sem talált nála pulzust és elhitte hogy halott.


Ötletek? Hogy lehet ezt túlélni?



2012. aug. 2. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd a második évadban kiderül, de valószínűleg Molly segített neki. Azt, hogy ne legyen pulzusa, szerintem meg lehet csinálni simán valami gyógyszerrel vagy valami, túl lehet élni a zuhanást is, csak hát elég kockázatos. De kinézem belőle, hogy ennyi kockázatot bevállalt.
2012. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

0.o Ez a második évad vége, nem?


Igen, egyébként van benne valami, mert mondta Mollynak, hogy "szüksége van rá", és amilyen, valószínüleg nem a szociális készségei mentek át áttörő változáson.

2012. aug. 2. 19:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Izé, a harmadik évadban. :D
2012. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten számtalan teória elterjedt már ezzel kapcsolatban, találtam néhány oldalt, ami elég szépen összeszedi az eddigi legvalószínűbbeket:


[link]


[link]


[link]


Szerintem a szemeteskocsi meg a biciklis biztos benne volt a dologban. Meg az előzmények szerint ugye elég biztos hogy Molly segített neki, de én azt is el tudom képzelni hogy valamilyen szinten Mycroft is benne volt a tervben. Végülis elég messzire ér a keze. :)

2012. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Szimplán tecchalott volt
2012. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én inkább nem is találgatok. Most azt mondják, hogy jövő októberben jön a következő évad (ha tudsz angolul). De engem úgy fel tud idegesíteni ha rágondolok, hogy (már nem azért) de az utolsó senkit beavatják a végén a tervbe csak szerencsétglen Watsont nem, aki a legfontosabb... -.- A könyvben olyan simán lepergett minden, bocsánatot kért, és sajnálta annak ellenére, hogy tudjuk milyen rideg, de itt... Olyan rossznak jön le az egész xD Szerintem képes még azt is megcsinálni, hogy még csak ne is sajnálja... -_- Remélem kap egy nagyot, ha ez megvalósul... :/

Amúgy ma jelentették be a következő évad "szavait": rat, wedding, bow. Bár kinézem a rendezőkből hogy megint csak gonoszkodnak xD

2012. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

22:18 Látom, te sem értettél meg a filmből semmit, legalábbis a lényeget biztosan nem...

Sherlock épp azért nem avatta be Watson-t, hogy ezzel is védje, hiszen fontos számára.

2012. aug. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg te nem érted, mert nem tudod milyen Watson helyében lenni. :) Az csak az egyszerű felszín, hogy hű Sherlock megvédte Watsont, mese vége. Szép dolog megvédeni a másikat, ugyanakkor idegesítő is, mert a másik felnőtt férfi (ja hogy még doktor és katona is? bocs xD). Joga van esélyt kapni arra, hogy eldöntse mibe akar belekeveredni, mit akar tenni, hogy ne csak egy bábú legyen mások magasröptű játékában, főleg amikor nálánál sokkal kevésbe fontos egyéneket is beavatnak feltehetőleg. Különben meg mit ér, hogy leugrott helyette ha aztán mondjuk a bánatba gebed bele? Vagy visszamegy a háborúba és lelöveti magát (most tekintsünk el a könyvtől)? Szinte ugyanott van, ha nem rosszabb helyen.
2012. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Ma 13:27:

Ezzel a hozzászólással kicsináltál... (T_T) (már pozitív értelemben!)

2012. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Természetesen ettől még igaza van Sherlocknak is, és nagyszerű dolog amit tesz csak ennek van egy másik oldala is (szerintem.)
2012. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!