Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok arról, amit...

Mit gondoltok arról, amit Bella tett Cullennel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hogy tudott egyáltalán másra rá nézni, nem ám megcsalni, ráadásul egy elkötelezett, gyermekes rendezővel! És még annyi lenne a kérdésem, hogy hogy tudnék kapcsolatba kerülni vele? Járna egy halandóval egyáltalán?
2012. aug. 16. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha linkelnél olyan forrást amiből az általad vázoltaknak utána lehetne nézni.
2012. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Jézusom... ilyenekkel foglalkoznak emberek? Ráadásul nem bella tette,hanem az őt játszó színésznő.

nőjetek fel végre...

2012. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Légyszi, komolyan kérdezem, de látom ide kevesen járnak föl.:( Nagyon szerettem Bellát, de most eléggé meg lett a véleményem róla. Érez rajtam kívül így még valaki?
2012. aug. 16. 09:49
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdező arról beszél, hogy a valóságban Kristen megcsalta Robertet...

Nyugi, nem csak te reagálod túl:

http://www.youtube.com/watch?v=V_Qrt1k8qHo&feature=related

2012. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is így érzem magam.:(((((( Látjátok, mennyire nem gondolt a rajongókra?!!!!:''''( Miért csinálják ezt? Mikor egy sorozatot is elindítanak, de kinyírják a főhőst!:''(((
2012. aug. 16. 11:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj Én is ezt a youtube videót akartam belinkelni neked, a fél világ ezen a csajon röhög hogy mennyire fanatikus.


Én inkább azon vagyok kiakadva hogy emiatt Kristen-t kitették a Hófehér és a Vadász 2-ből. Bezzeg a rendező az maradhatott. Nem értem az Ő ügyüket miért kell a filmvászon dolgaira is ráerőltetni.

2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy Kristent már nem csak egy irrgalmatlanul pocsék szinésznőnek tartom, hanem egy utolsó ribancnak is.
2012. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De hogyan lesz Hófehér és a vadász Hófehér nélkül? xD
2012. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel az a ribi, oldja meg, engem csak Cullen érdekel.
2012. aug. 16. 14:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg kell valakinek mutatni neki, hogy bízhat még a nőkben.:(
2012. aug. 16. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!