Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X akták sorozat vége mi...

Az X akták sorozat vége mi lesz pontosan? Ki látta? Illetve ki az az ősz hajú idős férfi - nem a cigarettásra gondolok - aki, olykor megjelenik Mulder "segédjeként"?

Figyelt kérdés

Igazság szerint én csak addig jutottam, hogy elrabolják Muldert és Scully-t is, mikor már Ők együtt voltak - úgy is. Scully teherbe esik, de elvileg egy hibrid, félig ufó-félig ember van a pocakjában. Közben Mulder eltűnik, aztán azt mondják meghalt.. (???)

Kesze-kusza nekem az egész sorozat. Valaki pár mondatban leírná, hogy mi is volt a legvégén?

Jajj és nem, nem szándékozom letölteni az egész sorozatot.



2012. aug. 22. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én láttam végig! :)

Kiderül, hogy Scully Muldertől vár gyereket, és közben egy másik ügynökkel nyomoz Mulder után, akit közben kínoznak a földönkívüliek. Aztán egyszer csak visszahozzák Muldert, Scully pedig megszüli a kisfiukat. És amíg Mulder lábadozik, Scully pedig szülési szabadságon van, addig két másik FBI ügynök nyomozgat az X-aktás ügyekben. Majd elrabolják Scully és Mulder kisfiát, de nagy nehezen megtalálják. És ezután Scully és Mulder úgy dönt, hogy örökbe adják, mert félnek, hogy újra veszélybe kerül.

2012. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM!! :)
2012. aug. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!